Головна » здоров'я » Жіноча магія. Частина 2

  Жіноча магія. Частина 2

  Продовжуємо говорити про жіночу магії в повсякденному житті.

  Приготування їжі

  Те, з якими емоціями ви готуєте їжу, відбивається на її смакових і поживних властивостях. Різні господині, використовуючи одні й ті ж інгредієнти, отримують абсолютно різний смак страви. Ставтеся до приготування їжі як до медитації або творчого процесу створення шедевра. Милостивої практикою стане висвітлення їжі прочитанням мантри. Така їжа стане цілющою, смачною і дуже поживною.

  дотики

  Через дотик ви можете розмовляти. Торкайтеся улюблених з ніжністю і любов'ю. Уявляйте, що з ваших долонь виходить світло. Дотик з такими думками здатне зцілити і заспокоїти, даруючи енергію.

  щастя жінки

  До жінки приходить щастя, коли вона вкладає в свої дії любов і доброту. Готуйте, думаючи про здоров'я близьких і про силу їжі, про її смак. Прибираючи в квартирі, уявляйте, що разом зі сміттям ви вимітає всю негативну енергетику, що скупчилася в будинку. Йоги стверджують, що весь негатив особливо сильно накопичується в кутах. Варто звернути на це увагу.

  Розвивайте в собі здатність спілкуватися ласкаво. У будь-якій розмові зберігайте спокій. Що для вас важливіше - бути правою або бути щасливою? Давайте чоловікові можливість діяти і приймати рішення. підтримуйте його.

  Пам'ятайте про подяки і похвали - помічайте будь-які, навіть найпростіші дії чоловіка. Говоріть йому про це.

  знання

  У йозі та східної філософії є ​​багато практик для розвитку жіночності. А також безліч описів того, як діє жіноча сила. Жінка наділена особливою енергією, вона здатна творити магію. І найдієвішою практикою стане любов, прийняття і подяку. Знаючи свою силу жінка знаходить благополуччя і гармонію.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!