Головна » Любов, кохання » Жіночі аскези - шлях щастя, любові і благополуччя. Частина 2

  Жіночі аскези - шлях щастя, любові і благополуччя. Частина 2

  Продовжуємо тему скоєння жіночої аскези. Які ще дії здатні розвинути жіночу природу.

  Завжди говорити ласкаво

  Ще одна важлива практика для жінки - говорити лагідно і спокійно. І говорити так в будь-якій ситуації. Висловлювати своє невдоволення добрими словами. Просити, не вимагаючи, а ласкаво озвучувати свої думки.

  Наприклад, якщо чоловік не виконує ваше прохання прибити поличку, якщо він постійно забуває винести сміття, то нагадувати йому ще раз і ще раз, спокійно, люблячи.

  Подяка

  Подяка - дивовижний і потужне джерело внутрішньої сили. Приймати життя у всіх її проявах серйозна аскеза. Це якість здатне дарувати благополуччя, необхідну енергію на виконання задуманого. Сформувати особливе мислення, позитивне умонастрій. Це найкращий інструмент для гармонійного життя. Він допоможе вам реалізувати будь-яку ціль.

  Подяка - особливий вид відносин зі світом.

  Жінці дуже важливо розвивати в собі цю якість. Можна почати з малого, приймати подарунки і приємні слова з вдячністю. Вирішувати за собою доглядати, не відчуваючи себе зобов'язаною. Дуже важливо при цьому говорити слова подяки і дарувати посмішку.

  Чоловіка треба хвалити і дякувати. І робити це потрібно вголос. Це ще одна важлива для жінки аскеза, яку можна і потрібно практикувати щодня. Виробіть в собі новий патерн поведінки, помічайте досягнення своїх близьких. Говоріть їм про це, хваліть їх, дякуйте.

  Успіх чоловіка - заслуга жінки

  Успіх чоловіка залежить від внутрішніх сил жінки - звучить досить категорично. Звичайно, у чоловіка є свій внутрішній джерело сил, він може працювати над собою, розвивати свою природу. Але взаємини в родині і підтримка дружини неймовірно важливі. Жінка здатна "створити" чоловіка своєю вірою, вона ж здатна його зруйнувати.

  Ухвалення - це перше, що потрібно знати і розуміти жінці. У цьому полягає неймовірна сила. Коли чоловік відчуває, що його люблять таким, яким він є зараз, то він хоче розвиватися. Любов жінки дає йому стимул ставати краще, сильніше, працювати над собою.

  Другий важливий момент - це віра в успіх. Жінка своєю вірою в чоловіка допомагає в його досягненнях. І навіть в найпростіших і побутових ситуаціях. Вона вірить в нього, даючи йому можливість діяти. При цьому, в ситуації невдачі вона здатна прийняти і це.

  Такий же механізм працює і у вихованні дітей.

  благословення

  Жінка благословляє. Коли дитина йде на навчання, а чоловік на роботу вона своїм добрим словом благословляє їх. Це також є її аскеза.

  природа

  Жінка наповнюється силою на природі. Особливо важливо для неї бути біля води. Це може бути прогулянка біля озера, поїздка до річки, прогулянка по березі моря. Все це наповнює жінку Місячної енергією, дає їй сили.

  Ще одна аскеза для жінки - помічати красу. Красу природи, заходу, руху листя на вітрі. Красу в людях, в їх вчинках, характері, в їх зовнішності. Помічати їх таланти і, знову ж таки, говорити їм про це.

  Режим дня

  Ще одна важлива аскеза для жінки - режим дня і харчування. Жінка повинна знати свою природу і слідувати їй. Спати необхідну кількість годин, засипати з 10 до 12 ночі, прокидатися на світанку.

  У ранкові години є солодку їжу. Не вживати м'яса. Виконувати гімнастику, танцювати, розвивати гнучкість, плавати, гуляти на природі.

  Приділяти час молитви і медитації. Бажати людям щастя або ж слухати улюблену мантру (будь-яку іншу заспокійливу музику, звук природи).

  Любляча жінка може взяти на себе аскезу бажати щастя своєму чоловікові і робити це безкорисливо. Концентруватися на цій думці, виконуючи медитацію. Відичне знання говорить про те, що жінка здатна захистити свою сім'ю: думати про здоров'я дитини, бажати йому здоров'я, і ​​направляти на це плоди своєї духовної практики.

  Жіноче життя

  Жити жіночої життям означає любити і піклуватися, бути задоволеною і спокійною. Годувати потребують, пригощати сусідів, піклуватися про тварин, допомагати тим, кому це потрібно.

  Бачити красу життя. Дякувати життя за все, що вона їй дарує. І приймати всі події як дар. Бути розслабленою, зберігати в собі віру в своїх близьких, в їх благополуччя і успіх.

  Любити і приймати себе, піклуватися про свою зовнішню і внутрішню красу. Важливо знати, як працювати зі своїми емоціями, вміти себе заспокоїти.

  Жінка за своєю природою має величезну силу. І її завдання зрозуміти і прийняти цю силу. Розвивати її на благо близьких.

  Коли жінка живе, за своєю природою, вона стає щасливою.

  Сподобалася стаття? Зроби репост і поділися з друзями!