Головна » речі » Жіноча сумка опинилася брудніше туалету

  Жіноча сумка опинилася брудніше туалету


  У жіночій сумці живе більше мікроорганізмів, ніж в туалеті. Про це заявили співробітники британської організації Initial Washroom Hygiene, пише The Daily Mail.

  Перевірки показали, що кожна п'ята сумка є житлом для бактерій, що становлять загрозу здоров'ю. При цьому наігрязнейшій предмет в сумці - крем для рук: на тюбику накопичується найбільша кількість бактерій. Слідом за ним йдуть губна помада і туш для вій.

  Шкіряні сумки найбільш небезпечні, так як пориста структура шкіри сприяє розмноженню бацил. Фахівці рекомендують жінкам частіше мити руки і чистити сумки з використанням антибактеріальних засобів.

  Крім того, згідно з цим же дослідженням, небезпечно забруднена робоча поверхня на кухні - там живуть бактерії кишкової палички. Хвороботворні бактерії охоче розлучаються також в сушарках.

  Раніше співробітники компанії Viking, яка спеціалізується на поставках офісного обладнання, заявили, що комп'ютерний стіл і такі засоби оргтехніки, як клавіатура, телефони і монітори, є благодатним середовищем для розмноження бактерій.