Головна » здоров'я » Жіноча магія. Частина 1

  Жіноча магія. Частина 1

  У минулі часи жінки віддавали сім'ї і будинку весь час і енергію. Їх діяльність повністю була зосереджена в будинку і в турботі про близьких. Дружини вели господарство, готували їжу для великої родини, вишивали сорочки своїм чоловікам, дбали про дітей і наповнювали вдома затишком. Може в цьому і криється запорука міцних відносин, здоров'я і щастя в родині? Які знання наших прабабусь ми можемо застосовувати в повсякденному житті? У чому полягає жіноча магія?

  розчісування волосся

  Доглядаючи за волоссям, повністю концентруйтеся на процесі і відчуттях. Слідкуйте, як гребінець ковзає по волоссю - вважається, що в цей момент знімається накопичена негативна енергетика. Вся інформація, з якої ви стикнулися за день. При усвідомленому очищенні волосся (а як відомо саме вони в першу чергу збирають інформацію) жіноча енергетика очищається і відновлюється.

  Цікаво, що на Русі і в Індії існувала традиція - чоловік розчісувала дружині волосся перед сном.

  косметичні процедури

  Виконуючи будь-які косметичні процедури, будь то душ, макіяж або нанесення крему, візуалізують жіночу енергетику. Так, як ви її собі уявляєте. Деякі думають про богині краси, які пов'язані з планетою Венера. Саме її називають жіночої - її сила обдаровує жінку молодістю, красою і здоров'ям. Цікаво, що день Венери - це п'ятниця.

  Саме в цей день сприятливо здійснювати косметичні процедури і доглядати за собою. Так само корисно дотримуватися посту по п'ятницях для розвитку жіночої привабливості.

  Цілющі напої

  Ви здатні створити для близьких справжній еліксир. Для цього, готуючи напій, візьміть стакан в руки і уявіть, як з ваших долонь виходить смарагдове світіння - енергія життя. Напій наповнюється цією енергією. Ви також можете вимовляти ласкаві слова, читати мантру або молитву. Готуючи напій, думайте про те, для кого ви його робите і яку ідею закладаєте. Можливо для улюбленого, хочете його підбадьорити. Або ж для дитини, для міцного сну.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!