Головна » Любов, кохання » Жіночі аскези - шлях щастя, любові і благополуччя. Частина 1

  Жіночі аскези - шлях щастя, любові і благополуччя. Частина 1

  Аскеза - добровільне позбавлення себе чогось або виконання певних обов'язків, дотримання умов. Люди роблять аскези для самопізнання, духовного розвитку, поліпшення якостей характеру.

  Чоловік або жінка

  Жіночі та чоловічі практики різні за своєю природою і цілі.

  Жінка виконує аскезу для розвитку внутрішніх якостей, таких як прийняття, спокій, доброзичливість. І найголовніше - любов. Вона розвиває в собі почуття любові - власної внутрішньої і зовнішньої роботою.

  Чоловіча ж аскеза спрямована на розвиток його духу, стійкості, впевненості в собі, можливості долати труднощі, стати терплячим і сильним фізично.

  Виходячи зі спрямованості практики і закладеного результату, нам необхідно виконувати різну внутрішню роботу.

  Поговоримо про жіночу аскезі.

  жіноча практика

  Як ми вже з'ясували, жіноча робота має на меті розвинути характер і жіночність. Зовнішнє прояв - бути красивою і охайним, привітною і доброзичливою. Прибирати будинок, підтримувати про порядок і затишок. Готувати їжу, піклуватися про близьких і допомагати.

  Внутрішня робота на перший погляд, здається, простий, але як раз її дуже складно виконати жінці.

  Головна аскеза - робити все в стані любові! Це означає, готувати і прибирати, спілкуватися і слухати з любов'ю. Робити все звичні справи в стані любові і прийняття. Саме це і розвиває жіночність і жіночі якості характеру.

  Жінка, яка змогла своєї наполегливою роботою відкрити і розвинути в собі істинно жіночу природу - красива. Вона наповнена енергією. Дивно, чи не можливо описати це словами або науково довести і перевірити, але дівчина, яка прийняла свою природу чарівна, любима, спокійна і благополучна.

  Вона здатна передати контроль і право рішення чоловікові. При цьому завжди має саме те, що їй необхідно. Не вимагаючи і не намагаючись заробити і досягти самої. При цьому не потрібно думати, що це слухняна, покірлива домогосподарка. Жінка реалізується в своєї істинної природи. Вона гармонійна і щаслива.

  муза

  Така жінка здатна стати для свого чоловіка натхненницею, музою. Вона створює для нього затишок, огортає теплом. Такий чоловік дійсно може розслабитися і відпочивати вдома. Це дуже важливо.

  Згідно ведичним знанням, чоловік реалізується в своїй діяльності. Всі чоловічі досягнення лежать у зовнішньому полі, в роботі, у взаєминах із зовнішнім світом. Будинки чоловік розслабляється. Жінка, що володіє цим знанням, здатна підтримувати гармонію в сім'ї. Вона завжди нагодує чоловіка і зробить це з любов'ю, діти будуть спокійні, будинок буде наповнений комфортом.

  Виконання своїх обов'язків (аскез) добровільно, наповнює серце щастям і створює приємну атмосферу в сім'ї.

  сила прийняття

  Ще однією важливою і складною аскезой для жінки є прийняття. Розуміння і прийняття слабких сторін свого чоловіка, прийняття зовнішніх ситуацій і своєї власної природи.

  Жінка, яка приймає свого чоловіка, дозволяє йому бути таким, яким він є по його природі. Вона не намагається його змінити і не вказує йому на помилки, вона ні в якому разі не порівнює його з іншими.

  Наводити як приклад чоловіка подруги, виставляючи його в кращому світлі - приниження для чоловіка, це здатне зруйнувати сім'ю, позбавивши чоловіка ентузіазму і наміри, що-небудь робити.

  У наступній статті ми продовжимо говорити про силу аскези в житті жінки. Дізнаємося про важливість розуміння своєї природи. Про прийняття себе, свого настрою і тіла.

  Про те, як бути ніжною і спілкуватися ласкаво. Чому потрібно говорити про свої бажання, нічого не вимагаючи. Бути вдячною людям і життєвих подій. І як це впливає на жіноче щастя.

  Сподобалася стаття? Зроби репост і поділися з друзями!