Головна » Екстрасенси » Жан і Дана Алібекова - спадкоємці казахських шаманів

  Жан і Дана Алібекова - спадкоємці казахських шаманів

  Алібекова для участі в "Битві екстрасенсів" приїхали з Казахстану, а якщо точніше - з Алма-Ати. На даний момент проживають в столиці, де планують жити і після завершення 18 сезону проекту. Дата народження Жана - 29 жовтень 1982 року, Дани - 2 травня 1988. У них є старша сестра Майра.

  Мати Алібекова - лікар, 30 років пропрацювала терапевтом в одній з лікарень Казахстану. Батько - інженер, має інвалідність 2 групи. Батьки екстрасенсів зараз на пенсії. Батько сповідує іслам.

  Фото Алібекова з сімейного архіву

  Дана заміжня, її прізвище по чоловікові - Байдосова. Але для участі в спільних з братом проектах езотеричного характеру вона користується дівочим прізвищем. Працює Дана доктором в жіночій консультації. Вона бачить майбутнє ще не народжених дітей. Іноді розкриває його таємниці молодим матерям, щоб відмовити їх від абортів.

  Професію Дана вибрала через подруги матері Тетяни. Вона була гінекологом, і саме завдяки їй Дана з'явилася на світло. Батько був переконаний, що грошей на ще одну дитину в сім'ї не вистачить. Алібекова жили бідно, іноді не вистачало грошей навіть на їжу. За порадою подруги і доктора, а також бабусі, яка була проти аборту, мати приховувала від чоловіка вагітність. До 6 місяці це виходило, а потім в родині почалася низка скандалів. Навіть в день появи Дани на світло між батьками сталася велика сварка.

  Після народження Дани батьки були змушені цілодобово пропадати на роботі. Діти жили у бабусь. Жан замінив Дані і батька, і матір. Брат укладав сестру спати, ходив з нею в школу, допомагав з уроками. Коли не було поруч матері, Жан готував їжу і прав одяг для маленької сестри. Він же був їй захисником замість батька. Брат і сестра не можуть пригадати і дня, проведеного в розлуці. Їх зв'язок не ослабла з віком. Навіть зараз Дана зізнається, що не може прийняти рішення без ради старшого брата.

  Жан захоплюється вивченням іноземних мов. На даний момент, крім російської, він володіє турецькою, французькою та англійською. Має диплом адвоката, але пропрацював за фахом всього 2 роки, вибравши роботу з телепроектами і професійну магічну практику.

  Був одружений. У першому шлюбі він підозрював дружину в зраді, вона подала на розлучення після пропозиції перевірити дітей на батьківство. З чуток, кілька років тому зустрічався з Бахит Жуматовой. Зараз у Жана роман з Машею Малиновської - російською актрисою, співачкою і моделлю. Це відносини на відстані, пара бачиться пару раз на місяць в Москві або Одесі. З чуток, Маша наркозалежних, проходить лікування в Таїланді.

  Жан воліє екзотичних домашніх тварин. Це змія і пугач. Втім, перед чарівністю звичних кожному домашніх кішок Жан теж не зміг встояти, недавно завів кішку ангорської породи та назвав її Мімі. Складно сказати, як той уживається з іншими вихованцями. Улюблений письменник Жана - Чак Паланік.

  Брат і сестра часто подорожують разом. Жан і Дана розвивали чаклунські таланти спільно, що ще більше зміцнило їхню дружбу. У глядачів неодноразово з'являлися підозри у відсутності родинних стосунків між ними. Але вони безпідставні.

  Становлення дару Алібекова

  Жан Алібеков
  дана Алибекова

  Брат і сестра отримали свій творчий хист у спадок, по материнській і батьківській лініях. У їхній родині не раз народжувалися сильні шамани, або бакси, як називають їх в Казахстані. Бабусі по лініях батька і матері були відьмами. Обох звали Сара, і обидві мали відмінну репутацію серед клієнтури. Одна була чорною відьмою, друга - білої. До самої смерті вони вели магічну війну один з одним. Сім'ї батька і матері Алібекова ворогували, і їх молодість нагадує Дані і Жану відому трагедію Шекспіра.

  Війна між бабусями ніяк не зачіпала онуків. Після народження Дани батьки були змушені більше працювати. Діти півроку жили в однієї бабусі, півроку - у другій. Бабусі по черзі займалися навчанням юних магів. Обидві родички залишили у них тільки позитивні спогади.

  Здібності проявилися, коли їм було всього по 8 років. Жан запевняє, що здатний до телепатії. Дані ж є бачення майбутнього, іноді вона чує голоси померлих. Для цього брат допомагає їй зануритися в транс і розшифрувати отримані під час сеансу бачення.

  У своїй роботі Алікбекови використовують особливі змови, які вимовляються в стані трансу. Вони практикують східний шаманізм. Їх чаклунство, здебільшого, має відношення до східної його різновиди - як і магія Дарії Воскобоєвою. До повноліття Алібекова говорили про свій дар малознайомим людям, побоюючись, що їх вважатимуть за божевільних.

  Жан відомий в Казахстані як ясновидець і маг, провідний прийом людей, яким необхідна допомога чаклуна. Складається в Асоціації народних цілителів Казахстану, що підтверджено сертифікатом. Дана ж до недавнього часу уникала уваги до своєї магічної практиці, лише зрідка допомагаючи братові в складних випадках. Езотерику сприймала як хобі, а не вид професії.

  За словами Жана, більшу частину клієнтури становлять жінки, які страждають від самотності та інших проблем в особистому житті. На другому місці - чоловіки, що мають труднощі, пов'язані з кар'єрним ростом і доходами. Чималу частину роботи ясновидця становить також пошук людей, прояснення ситуацій з різних сфер життя клієнтів, а також цілительство.

  Багато чаклуни стверджують, що псування і прокляття зустрічаються відносно рідко, і більшості проблем їх клієнтів є цілком матеріалістичне пояснення. Жан не згоден з цією думкою. Він упевнений, що в наш час дуже багато магів, необтяжених моральними принципами, які беруться за наведення негативних програм на кшталт псування і привороту. Тому відсоток людей, проблеми яких викликані саме чаклунством, досить великий.

  Творча кар'єра Жана

  Жан, на відміну від сестри, неодноразово брав участь в шоу містичної спрямованості. Він є автором, керівником кастингу і ведучим шоу "Сьома раса", казахського аналога "Битви екстрасенсів". За його особистим визнанням, близько 90% бажаючих брати участь в шоу - шарлатани.

  Її один проект Алибекова - реаліті-шоу "Вони ...". Він дещо відрізняється від "Битви" і "Сьомий раси". Основна суть шоу - змагання між ясновидицями і фахівцями з гіпнозу.

  Також він брав участь в проектах "Екстрасенси проти вчених" і "Істина десь поруч", де створив враження сильного і талановитого медіума. Жан став переможцем спецпроекту на НТВ "Друге пришестя Ванги". В якості ведучого його можна побачити в "Містичних історіях" Спілкування.

  Пробував він себе і в українській версії "Битви екстрасенсів", але від участі отказлася. Причиною стало умова редактора - наявність національного костюма і екзотичних шаманських атрибутів. Ці речі Алібекова не використовують у своїй практиці і вважають мішурою, що не має сенсу.

  Жан не обмежується участю в шоу езотеричної спрямованості. Наприклад, в 2011 році його можна було побачити в одному з випусків проекту "Давай одружимося". У 2013 році випустив книгу "Ціна", яка розповідає про його кар'єрі медіума. Автор наводить як приклад історії клієнтів, імена яких звичайно ж змінені.

  Участь в 18 сезоні "Битви екстрасенсів"

  Жан Алібеков неодноразово брав участь в кастингах "Битви" і проходив випробування. Кілька разів участь Жана було затверджено, але зйомки зривалися з різних причин.

  Так, зніматися в 9 сезоні проекту чаклун не зміг через втрату паспорта. Брати участь в 10 сезоні Жан не зміг через хворобу. У 11 ж сезоні він не зійшовся характерами з іншими учасниками і знову ж упустив можливість показати себе в "Битві". На цей раз причиною стала псування на смерть, наведена одним з конкурентів. Можливо, Жану не вистачало саме допомоги і підтримки сестри, яка в 18 сезоні проходила кастинг разом з братом. Спроба 2017 року виявилась вдалою, і, що позиціонують себе родовими ясновидицями, вони отримали можливість показати свої здібності в шоу.

  Уже під час першого випробування стало зрозуміло, що Алібекова налаштовані серйозно. За ширмою була захована свиняча голова. Вони виросли в мусульманській сім'ї, і зрозуміли, що там - щось неприємне звичної їм культурі. Як відомо, свиня в ісламі - нечиста тварина. Крім цього, Жан зміг почути "огидний тваринний крик", з чого зробив висновок про якусь частини тіла свині.

  Для пошуку людини, захованого в багажнику авто, ясновидцем не вистачило часу - саме так вирішили члени знімальної групи і автовласники. Це випробування їм пройти не вдалося, але було вирішено дати Алібекова другий шанс і допустити їх до третього етапу відбіркового туру - випробуванню "Містер Х". Розказане екстрасенсами було відомо тільки близьким людям Самойлової.

  Останні новини з життя Алібекова в Інстаграме

  В цілому, Алібекова справляють враження сильних ясновидців. Брат і сестра - спадкоємці шаманів, або бакси, як називають їх в Казахстані. Курируючи аналогічний казахський проект, вони з успіхом потрапили в 18 сезон "Битви".