Жадібному рибалці з'явився голодний песець
![](http://billing4.net/img/images_1/zhadnomu-ribaku-yavilsya-golodnij-pesec_2.jpg)
Житель Норильська вибрався на підлідної риболовлю, але навряд чи очікував таких ускладнень. Прямо до нього прийшов справжнісінький песець!
Голодний песець вирішив вкрасти всю виловлену рибу. Втім, крадіжка - не дуже підходяще слово: нахабне створення нітрохи не боялося рибалки і намагалося витягнути мойву прямо у нього на очах.
Рибак бореться за улов до останнього, а песець стає все нахабніше з кожною хвилиною. Зрештою закінчується все цілком передбачувано - та й хто б встояв перед таким милим жебраком!