Головна » рекорди » Жанна Кальмон встановила світовий рекорд тривалості життя - 122 роки і 164 дні

  Жанна Кальмон встановила світовий рекорд тривалості життя - 122 роки і 164 дні


  Мабуть долі просто подобалося, як живе мадам Кальмон. Жанна - француженка, вона народилася в Орлі. Коли побудували Ейфелеву вежу, їй було 14 років. В цей час вона зустрічалася з Ван Гогом, "Він був брудний, погано одягнений і похмурий" заявила вона про художника в 1988 році на честь його сторіччя в одному інтерв'ю.

  У 85 років вона займалася фехтуванням, а в 100 їздила на велосипеді. Жанна Кальмон в 114 років знялася в кіно, в 115 перенесла операцію на стегні, а в 117 - кинула курити. І не тому, що погано себе почувала. Просто їй, майже втратила зір, було неприємно кожного разу просити прикурити.

  У свої 90 років Жанна, у якої не залишилося спадкоємців, уклала договір з 47-річним юристом Раффрі: він мав успадкувати будинок cтaрушкі за те, що буде щомісяця до її смерті виплачувати їй ренту. Вартість будинку приблизно дорівнювала сумі, яку він виплатив би за 10 років. Однак доля не стримала усмішки. Раффрі не тільки платив Жанні протягом 30 років, але і помер раніше за неї, в свої 77, а виплати по закону продовжила його вдова.

  Вислови мадам Кальмон:

  "Бог про мене забув!"
  "У мене всього одна зморшка, і я на ній сиджу".
  "Я закохана в вино".
  "Я була немолода вже сто років тому".