Головна » ворожіння » Загадки сновидінь - віщі сни і ворожіння на судженого

  Загадки сновидінь - віщі сни і ворожіння на судженого

  З давніх-давен стан сну вважалося особливим і навіть містичним. У багатьох магічних традиціях існують практики, за допомогою яких дізнаються сьогодення і майбутнє, отримують відповіді на самі різні питання, спілкуються з мертвими і живими.

  У широкому сенсі слова - все сни віщі. У всіх снах містяться елементи пророцтва, знання або застереження. Але ці застереження можуть повідомлятися в явному вигляді або бути приховані в символах.

  Врублевська Г. «Самовчитель по тлумаченню снів»

  У наших предків, древніх слов'ян, існували свої способи роботи з побаченим в сновидіннях. До них можна віднести і ворожіння. Серед найпоширеніших способів побачити уві сні бажане - це використовувати спеціальні ритуали і змови.

  Існує кілька нескладних обрядів, які виконуються перед сном.

  Якщо хочеться дізнатися про судженого уві сні

  Основна маса гідний уві сні мають одну мету - дізнатися, як виглядає суджений. Саме тому цей вид прогнозів практикувався вшити з іншими ворожіннями на Святки або в Святвечір.

  Існує кілька правил проведення обрядів, які рекомендується завжди дуже строго виконувати. В першу чергу, в кімнаті, де буде спати ворожить нікого не повинно бути. Гадати краще в ніч з четверга на п'ятницю.

  Серед запобіжних заходів від нечистої сили у древніх слов'ян було правило: перестилати ліжко навиворіт в ніч ворожіння. Сама ворожбитів одягала нічну сорочку також навиворіт, а спати лягала в протилежну сторону від звичної.

  Гадальні ритуали

  Серед найпопулярніших і простих способів дізнатися ім'я і зовнішність судженого - лягти спати на новому місці, де ще жодного разу не ночували, зі словами:

  На новому місці приснись наречений нареченій.

  Окремо можна виділити кілька ритуалів, які "залучають" тим чи іншим чином судженого.

   • Під подушку кладуть мило і гребінець. змова:

  Суджений мій, ряджений, прийди, вмий і причеши мене.

   • Під подушку ставитися колодязь із сірників. змова:

  Суджений мій, ряджений, прийди до мене до колодязя водиці напитися.

   • Ворожбитів лягає спати, одягнувши шкарпетку або панчоху тільки на одну ногу. змова:

  Суджений-ряджений, приходь мене роздягати.

  Ворожіння з використанням карт на сон грядущий

  На ніч під подушку кладуть чотири короля зі звичайної карткової колоди на 36 карт. Колода повинна бути новою, вона не повинна бути використана для ігор або ворожіння. змова:

  Хто мій суджений, хто мій ряджений, хай присниться мені!

  розшифровка
  піковий король уві сні говорить про те, що суджений буде старше ворожбитів. Хрестовий король символізує вдівця, червовий король пророкує молодого і багатого чоловіка, а бубновий - того, кого насправді хоче ворожбитів.

  Ворожіння на ім'я судженого

  Напишіть на маленьких папірцях чоловічі імена. Покладіть їх на ніч під подушку, а вранці, тільки прокинувшись, дістаньте першу потрапила під руку папірець. Яке ім'я дістанете, так і будуть чекати вашого судженого.

  Збираючись поворожити на судженого, пам'ятайте, що ви можете нічого не побачити. В цьому випадку, не варто засмучуватися. Адже завжди можна спробувати ще раз. Однак не потрібно часто використовувати це ворожіння.

  Крім того, не варто орієнтуватися тільки на приснився чоловіка. Адже уві сні ви бачите тільки один з можливих варіантів, але ніхто не скаже, що він один-єдиний правильний для вас варіант.

  Кілька правил віщого сну

  Якщо ви хочете заглядати в майбутнє за допомогою снів, так би мовити, на постійній основі, а не разово, як це робили наші предки, не забувайте про наступні правила:

  • Прокидаючись, відразу ж записуйте побачене, таким чином ви зможете потім переглянути ці записи і виявити закономірності, про які можете забути протягом дня. Також, за допомогою щоденника, можна відстежувати повторювані сюжети або образи.
  • Вивчіть кілька найпопулярніших сонників. Дивіться, як трактуються одні і ті ж символи. Спробуйте відстежити, чи збігаються ці значення особисто для вас.
  • Пам'ятайте, що найчастіше деякі побачені символи трактуються навпаки, наприклад, сльози сняться до радості. Тому не варто боятися поганих снів.
  • Якщо ви все-таки злякалися того, що вам приснилося, і не хочете, щоб це збулося наяву, розкажіть про свій сон якомога більшій кількості людей.

  До сих пір немає чіткого визначення, що таке сон. Вчені кажуть, що це просто набір картинок, психологи вважають сигналами підсвідомості, а маги - дверима в інші світи. Як би там не було, за допомогою нескладних практик ви зможете побачити уві сні бажане. Головне, нічого не боятися і строго слідувати правилам.