Головна » ворожіння » Значення руни Манназ - уособлення людини в скандинавської магії

  Значення руни Манназ - уособлення людини в скандинавської магії

  Що знаходиться в третьому Атте, що відноситься до богу війни Тюру, руна Манназ є досить мирним символом. Вона - двадцята в алфавітному ряду Старшого Футарка і четверта - в третьому Атте. Як четвертий символ Атта, вона є повивальної руной, що має досить пряме відношення до її значенням. У перекладі на російську мову назва цієї руни позначається, як "людина". А рунічна поема древньої Ісландії характеризує її таким чином:

  Людина - радість людська,
  додаток праху,
  кораблів украшенье.

  Значення руни Манназ - уособлення людини в скандинавської магії

  Розібратися в тлумаченні цих таємничих рядків досить важко, а то й знати алегоричних традицій ісландських саг. Однак, згадується ця руна і в англосаксонському варіанті рунической поеми, який відрізняється більшою простотою складу:

  Людина в радості рідні своєї доріг,
  Хоча розставання кожному судилося.
  Бо буде віддана лорда указом
  Плоть ця нетривка землі сирої.

  У рунической поемі однозначно йдеться про те, що доля людини - це народжуватися, жити і вмирати. Алегоричність древніх ісландців називала народження в цьому випадку "додатком праху". Стародавні люди набагато спокійніше ставилися до смерті і знали про її неминучість. У цій руні максимально повно розкривається якраз людська суть.

  Вона може застосовуватися для багатьох цілей, а її тлумачення у ворожінні може бути дуже заплутаним. У той же час, ніякої негативної або позитивної забарвлення сама по собі вона практично не має. Кінцевий результат від її магічного використання або остаточне тлумачення при ворожінні будуть залежати від дії інших рун і різних сторонніх чинників.

  Тлумачення руни Манназ в перевернутому і прямому положенні

  В першу чергу, в більшості гідний сама по собі руна Манназ вказує або на людей в оточенні людини, або на його власне усвідомлення себе, як частини суспільства. Цей символ завжди пов'язаний з міжособистісними відносинами і є уособленням людства як частини Всесвіту. Виходячи з цього, дізнатися про тлумачення Манназ при ворожінні досить легко.

  Так, пряма Манназ в ворожінні на ситуацію, розповідає про те, що відповідь на яке вас цікавить знаходиться в оточуючих людях. Можливо, вам слід уважніше ставитися до порад ваших друзів або рідних. Саме в оточуючих вас людей буде критися відповідь на ваше запитання. Перевернута ж Манназ попереджає, що у вас з'явився недруг. Це може бути колега, який прагне зайняти ваше місце, заздрісник або злодій, що затаївся в вашому колі спілкування. Це - не випадкова людина, а той, з ким ви щодо знайомі.

  У ворожінні на відносини Манназ може розповісти про те, що ви намагаєтеся придушити вашого партнера і насильно заштовхувати його в свої рамки. Вам слід бути менш наполегливим людиною. Перевернута ж Манназ говорить про те, що саме ви потрапили в сферу впливу того, кого ви любите. Ця людина користується вами і домінує у відносинах. Але не факт, що це - результат усвідомлених дій. Досить імовірно, що ваша друга половинка просто не розуміє, як позначається на вас таке ставлення.

  В цілому, Манназ є вельми хорошою руной для уточнень. Разом з іншими рунами вона обов'язково вказує на людину або певний колектив, або на самого запитувача. Інші руни легко можуть допомогти уточнити будь-яке тлумачення і знайти відповідь на поставлене запитання в оточуючих вас людей.

  Використання руни Манназ в магії

  У магічному мистецтві застосування руни Манназ допомагає, в першу чергу, легко знаходити контакт з іншими людьми. З її допомогою можна домогтися кар'єрного росту, стати душею компанії і просто легко привертати до себе оточуючих. Цей символ відносно безпечний - його можна малювати на одязі, носити при собі в якості талісмана або амулета. Більш того - цю руну можна наносити на тіло, навіть в якості татуювання. Звичайно, як і будь-які нордические символи з давнього рунічного алфавіту, надмірна дія цієї руни може не піти на користь.

  Манназ = людина

  Так, зловживання магічною силою, прихованої в цьому символі, може зробити людину залежною від свого оточення. Або ж - привернути до нього надмірну увагу і славу, які будуть лише заважати в житті. Якщо ви використовуєте Манназ саму по собі, без інших рун і не створюючи рунічні стави або скрипти, то можете забути про самотність на протязі всього терміну дії створеного талісмана. Тому слід ретельно зважувати всі "за" і "проти", усвідомлюючи, до чого може привести необдумане поводження з рунічними знаками.

  Але комбінуючи руну Манназ з іншими знаками, можна домогтися не тільки позитивних результатів. Так, можна зруйнувати чиїсь стосунки з усім оточенням, використовуючи разом з цим символом руну Хагалаз. Або - наслати порчу на самотність, застосовуючи руну Наутиз. Рунічна магія надає величезну кількість можливостей для досягнення будь-яких цілей.

  В цілому ж, знання всього, що дарує людям руна Манназ дозволить набагато легше домагатися всіх цілей, пов'язаних з кар'єрою або відносинами з суспільством. Це досить м'який і доступний для розуміння символ, сила якого навряд чи може серйозно нашкодити. Тому тлумачення гідний з нею і створення рунічних талісманів будуть доступні навіть для початківця мага, який тільки пізнає всю силу сакральних скандинавських знаків.