Головна » ворожіння » Значення руни Перт в магії і ворожінні в перевернутому і прямому вигляді

  Значення руни Перт в магії і ворожінні в перевернутому і прямому вигляді

  У старшому футарк руна Перт ототожнюється зі стихією води, символічний колір - срібний, рослина - аконіт, дерево - осика, камінь - нефрит.

  Коли застосовувати руну Перт в магії? Найчастіше використовується вона для того, щоб нейтралізувати депресію, меланхолію, апатію, заспокоїти і розслабити індивідуума. З її допомогою можна зібрати необхідну інформацію про померлих родичів, попередніх поколіннях.

  Перт дозволяє розширити область знання, перенести свідомість на інший рівень, змінити своє минуле або майбутнє. В цьому випадку вона використовується тільки професіоналами, так як новачкам братися за подібний ритуал не слід.

  Значення руни Перт в прямому положенні

  Якщо перед вами виявилася Перт в прямому положенні ворожіння на рунах, то, швидше за все, вас чекає раптова грошовий прибуток, з'явиться можливість розкрити чийсь талант. Якщо раніше була здійснена крадіжка, то ви зумієте повернути награбоване, щось, що від вас приховували, нарешті стане явним. Будьте впевнені, що попереду чекають зміни.

  До речі, не виключено, що вдасться зустрітися з кимось із старих знайомих, з ким ви думали, що зв'язок вже повністю втрачено. На сьогоднішній день прийшов час переосмислення, зміни системи цінностей, вашому оточенню, власним "я" і внутрішнього світу слід змінитися. Будьте впевнені, юнацький максималізм, егоїзм, які були притаманні вам раніше, нарешті відступлять.

  Перт символізує якусь перемогу над собою, бажання знайти справжню свободу. Поява даної руни може також свідчить про те, що людина володіє неабиякими надприродними здібностями. Найчастіше руна вказує на хороших екстрасенсів і медіумів. Ймовірно розкриття свого потенціалу.

  Якщо ворожіння проводиться на любовні відносини, то можете бути впевнені, що союз з людиною, на якого ви гадаєте, принесе вам тільки задоволення.

  Рада на сьогоднішній день: прийшов час змінюватися, не пропустіть шанс виправити своє життя в кращу сторону і змінити свій характер. Відпустіть минуле, і тоді у вас все вийде.

  Руна Перт перевернута

  Руна Перт перевернута в основному має несприятливе значення. Чи не виключений якийсь нещасний випадок. Можливо, стануть відомі таємниці, які можуть зашкодити вашій репутації. Не виключені конфлікти з партнером і різні дрібні неприємності.

  З'являючись в перевернутому положенні, Перт наполягає на тому, що хтось буде використовувати таємні знання проти когось. Можливо, це будете ви, можливо, ваш ворог. Можна з упевненістю сказати, що неприємності будуть не тільки у того, чия репутація буде зіпсована, а й у того, хто ці знання в принципі використовував.

  Нерідко перевернута Перт попереджає про можливі серйозні помилки, які були допущені під час проведення будь-якого ритуалу, окультних маніпуляцій. Вищі сили вкотре натякають, що не треба користуватися своїми здібностями на зло або в корисливих цілях.

  Якщо у вас виникає бажання щось змінити свого життя і вам випадає перевернута Перт, то вищі сили незадоволені вами. Ви неправильно живете, не так думаєте, неправильно використовуєте свій талант. На сьогоднішній день настав час змінитися, так як ігнорувати ситуацію, що склалася вже неможливо.

  Порада: жити сьогоднішнім днем, в минулому вже не сховатися, а в майбутнє поки не втекти. Необхідно розслабитися, переглянути свої погляди на життя, систему цінностей. Не варто квапити долю, все трапиться так, як повинно.

  У однорунном ворожінні

  Їли ви любите гадати на одну руну, зверніть увагу на такі тлумачення. В даному випадку значення буде залежати від того, якої сфери стосувався поставлене запитання.


  інтуїція -
  ваша уява і здатність красиво говорити дозволять захопити багатьох людей своїми ідеями. Якщо ви підключите свою інтуїцію, то почніть рухатися в правильному напрямку і досягнете високих результатів.

  емоції - ви романтик, який, на жаль, живе в своєму, рожевому світі. Постарайтеся частіше виходити в реальний світ для того, щоб зіткнення з реальністю було не такими важкими. Змиріться з тим, що вони все люди навколо не відповідають вашим ідеали, не варто їх звинувачувати за це.

  Професійна діяльність - найкраще вам вдасться реалізуватися в якості дизайнера, актора або музиканта.

  розум - реалізувати свій творчий потенціал буде вкрай важко тому, що ви дуже неуважні і не можете сконцентруватися. Постарайтеся бути більш серйозним, шукайте нестандартні шляхи вирішення проблем і зумієте досягти успіху в своїй справі.

  У давнину руна Перт символізувала відродження, в наш час пророкує усвідомлення власного "я", удачу в багатьох починаннях. Досвідчені практики говорять, що цю руну необхідно вміти відчувати. Якщо ви побачили її в розкладі, спробуйте опиратися не тільки на відомі значення, а й на інтуїцію, свій особистий досвід. В такому випадку ви отримаєте більш чіткий і правильну відповідь.