Головна » ворожіння » Значенні руни Ингуз в ворожінні і магії

  Значенні руни Ингуз в ворожінні і магії

  Фрейр, ілюстрація Йоханеса Гертса, 1901р.

  Рослина символізує руну - подорожник, дерево - яблуня, камінь - малахіт, колір - зелений, стихії - Вода, Земля. Також саме Ингуз відповідає планета Юпітер, 20 аркан Таро (Суд,) 40 гексаграмма Книги змін (Цзе). Вважається, що Ингуз протегує бог родючості Фрейру.

  Використовується цей атрибут для:

  • залучення багатства;
  • збільшення врожаю (на городі, в саду);
  • поліпшення чоловічої сили, потенції;
  • для збільшення можливості жінки народити і виносити дитину;
  • зняття втоми.

  Якщо така руна попадається в ворожінні, то найчастіше вона має позитивне значення, пророкує сприятливі зміни незабаром, радісні новини, важливі події та подолання перешкод.

  Яким чином Ингуз можна ще використовувати в магії? В основному до неї звертаються, коли необхідно завершити будь-якої етап. Наприклад, ви не можете знайти вихід з якоїсь ситуації, що склалася, не здатні розірвати відносини, не знаєте, як закінчити проект, і так далі.

  Якщо розглядати Ингуз як руну родючості і достатку, то застосовується вона як для лікування чоловічої потенції, зміцнення здоров'я, усунення безпліддя, так і для написання грошових рунічних формул.

  Деякі практики радять розташовувати цей знак тільки в кінці запису. Це робити необхідно, так як її основна трактування - це кінець. Якщо "підсумок" з'явиться в середині рунескріпт, то вона порушить хід подій.

  Є ще один простий метод, який дозволить вам створити правильну рунічну формулу. Всі знаки, які повинні входити в рунескріпт, слід вписати безпосередньо в руну Ингуз (всередину).

  Але є винятки. Робити це можна в тому випадку, якщо це будуть формули на дітей. У подібній роботі сама руна символізує дитини. Тому її можна розташувати там, де, на вашу думку, для неї краще місце.

  У однорунном ворожінні

  Ворожіння на одну руну вельми популярно завдяки тому, що воно нескладне і швидке. В даному випадку атрибута буде залежати від того, якої сфери стосувався поставлене запитання.

  інтуїція - можете бути впевнені, у вас є унікальні здібності. Вищі сили говорять, що ваша інтуїція добре розвинена і ви дійсно можете використовувати її для передбачення майбутнього, вирішення складних проблем, пошуку кращого виходу зі складних ситуацій (таким же буде значення, якщо атрибут використовується в ворожінні "Руна дня").

  емоції - якщо вас цікавить значення руни Ингуз в любові, у відносинах, питаннях пов'язаних з емоціями, то зверніть увагу на її поєднання з іншими рунами. Вищі сили говорять, що ви дуже мрійливий індивідуум, який проживає в своєму власному світі.

  На жаль, для нормального підтримки відносин з іншими людьми, партнером слід виходити за рамки своєї зони комфорту і цікавитися подіями, які відбуваються в житті небайдужих людей в реальності. Навколишні руни покажуть, наскільки критичне на даний момент положення і яким чином слід проявляти свої емоції по відношенню до інших людей.

  Професійна діяльність - найкраще вийде реалізуватися в якості музиканта або актора.

  розум. Ваша неуважність - ваш головний ворог. Ви вмієте зосереджуватися, приймати важливі рішення, але легко захоплюєтеся непотрібними, дрібними речами. Попрацюйте над своєю концентрацією, і тоді у вас все буде чудово виходити.

  Якщо у вас недостатньо сил для завершення чогось дуже важливого або не вистачає сміливості закінчити щось, позбутися непотрібного, то зверніться до руні Ингуз. Вона зарядить позитивною енергією, силою, додасть впевненості в собі.