Головна » Нумерологія » Значення числа 16 в нумерології - магія грошей

  Значення числа 16 в нумерології - магія грошей

  З точки зору класичного тлумачення цифра 16 в нумерології означає домінування матеріального над духовним, фізичного над моральним. Вона як би проголошує: "Матеріальне вище, ніж духовне". Це дуже потужний і сильнодіючий число, яке може принести людині фінансову незалежність, благополуччя, свободу вибору. Однак воно завжди стягує плату за отримані людиною блага. При надлишку матеріального збитковим стає духовне, моральний аспект буття як би хиріє і захворює.

  Магія числа 16 в нумерології щасливо діє на і для тих, хто щільно пов'язаний в грошовими коштами - бізнесменів, комерсантів та інших. Для тих, кому першорядна прибуток, а духовний розвиток є вторинним. Людям, які прагнуть розвиватися і рости духовно, число шістнадцять протилежно за своїм значенням і є нещасливим.

  Суть впливу шістнадцяти - це поглинання людини, заклик його до надмірного задоволення ницих потреб. Секс як в стані нимфомании або сатіріазіс, заробляння грошей як в одержимості, поглинання їжі аж до обжерливості - це все його прояви. Все, що приносить задоволення фізичного тіла, але виснажує духовне. Якщо не приборкати вплив цього числа, то воно може зруйнувати життя людини.

  Значення 16 в нумерології - вплив на характер людини

  Як ми вже розібрали, значення 16 в нумерології - це ослаблена духовність і посилена матеріальність, відсутність спрямованості на піднесення душі. Основним засобом виправлення цього руйнівного впливу в нумерології є виправлення шістнадцяти на дев'ятнадцять. Значення дев'ятнадцяти протилежно шістнадцяти - воно означає справжню суть людини, його нині Я.

  Отже, як вийшло таке значення шістнадцяти в нумерології? Перш за все, розберемо цифри, з яких воно складається - одиниця і шістка. Одиниця означає силу, хаотичну енергію, яка не має власної спрямованості. Одиниця завжди надає другій цифрі посилене дію, примножує його в кілька разів. Шість же говорить про контроль фізичних пристрастей над духом людини. Шістка отримує ще більшу потужність, будучи в парі з одиницею. Вона каже про беззастережну перемогу матеріального над духовним, світогляду ділової людини над містичним поглядом на життя.

  Вплив цифри шістнадцять на характер людини однозначно: вона надає народженим в такий день людям якості лідерів. Вони не такі активні зовні, але, завдяки шістці, вміють ретельно планувати свої дії і координувати дії інших людей. Їм також властива любов до командування іншими, але щеплена нелюбов підкорятися. Такі люди завжди прагнуть зайняти високі посади, щоб мати якомога менше начальників над собою.

  Шістці властиво й інше значення - зокрема, сильна сентиментальність, схильність до романтики і романтичним настроям, сильний зв'язок з природою і турбота про неї. Це цифра художників, письменників, скульпторів, творчих діячів в цілому. Головне для них - зберігати вірність обраному захопленню протягом довгого часу, достатнього для розвитку майстерності.

  Також число 16 в нумерології може означати сімку (1 + 6 = 7). Сімка має значення мінливою і мінливою цифри, яка тягне своїх володарів в подорожі, далекі дороги. Така людина наділений сильною харизмою, тим особливим шармом, який робить їх серцеїда і Казанова. Особливо, жінок - саме народжені під знаком шістнадцяти або семи, стають справжніми дамами серця для багатьох чоловіків і навіть інших жінок. Така їхня привабливість і магія сімки.

  Народжений 16 числа Сулейман Керімов зі статком понад 6 млрд $. Володіє ФК "Анжи", керує холдингом "Нафта- Москва"

  Нестабільність є причиною частої зміни партнерів у подібних людей. За життя вони вкрай рідко бувають вірні комусь одному. Вони потребують постійної зміни вражень, оновленні почуттів, отриманні нового заряду енергії від іншої людини і від самого себе. У пошуку нових вражень і незвіданого раніше досвіду вони пробують нові сексуальні практики і змінюють партнерів. Їм подобається саме почуття любові, закоханості, а не інша людина. У сексуальному плані в нумерології цифра шістнадцять означає силу, агресію, нестриманість. Такі люди є найбільш умілими коханцями, але малопридатні для сімейного життя і побудови затишного гнізда.

  У живуть під цифрою шістнадцять часто велика кількість друзів, приятелів і знайомих. Завдяки уродженому таланту до дипломатії і своїм великодушності вони легко знаходять спільну мову, входять в зону довіри або уникають неприємностей через свою нестабільність. Щастя така людина може знайти тільки з тими, до кого відчуває щиру повагу і хто поважає його незалежність. Одиниця надає силу їх характеру, тому таку особистість дуже важко прогнути або переробити.

  Використовуючи магію цифр, можна зменшити або підсилити вплив числа шістнадцять на своє життя. Ті, хто хоче позбутися від залежності до матеріальних речей, що виникла в результаті природної схильності, знаючи про особливості магії 16-ти, здатні цього досягти в результаті містичних практик. Головне - знання і готовність йти до кінця.