Головна » Нумерологія » Значення числа 2 - магія нумерології

  Значення числа 2 - магія нумерології

  Існує велика кількість думок щодо того, що ж насправді символізує цифра 2 в нумерології. Безперечно, це особливе число, яке слідує за кожною людиною по п'ятах. Наприклад, подивіться на своє тіло. У нас є два ока, вуха, стільки ж рук і ніг.

  Двійка є символом рівноваги, парним числом. Ще одне основне значення двійки - це подвійність, єдність чоловічого і жіночого начал. Взяти найпростішу ситуацію - для створення сім'ї необхідно 2 людини, які представляють собою одне ціле.

  Якщо звернемося до алхімії, то ми дізнаємося, що там дане число є символом протилежності. Наприклад, це Сонце і Місяць, цар і цариця, сірка і ртуть. В буддизмі дане число також символізує парні елементи: чоловіче і жіноче начало, теорія і практика.

  Значення цифри 2 в нумерології можна описати таким чином: це немов дві людини, один з яких сліпий, а інший - кульгавий. І об'єдналися вони для того, щоб бачити дорогу і йти по ній. У Китаї дана цифра символізує жіноче начало, земне. Не завжди сприятлива цифра.

  В астрології число 2 прийнято співвідносити з Місяцем. Нерідко такий символ використовувався в якості охоронного знака. Наприклад, в Давньому Єгипті для того, щоб захиститися від демонів, злісної нечисті нерідко використовувався талісман у формі 2-х пальців.

  Два - магічне число в літературі

  Двійка також вельми часто зустрічається в літературі. Якщо ми звернемося до байок, казок, оповідань, то побачимо, що нерідко там зустрічається саме ця цифра.

  Наприклад, "Двоє з торби". В даному випадку брати символізують протилежності. Перший добрий, а інший - злий. "Два брата", казка братів Грімм, один багач, інший - бідняк.

  Дане число часто зустрічається в байках Крилова: "Дві бочки", "Два голуба", "Дві собаки", "Пані та дві служниці".

  Народжені під двійкою

  Згідно нумерології, то людина, яка народжена під цією цифрою (розрахувати цифру народження онлайн), повинна змалечку проживати в гармонії, розумінні і затишку. Тільки в цьому випадку такий витонченої і естетичної натурі вийде розвинутися належним чином.

  Дійсно, ще з раннього віку така людина відрізняється дружелюбністю, оптимізмом. Це його сильні сторони, які дозволяють легко справлятися з труднощами, швидко вирішувати складні завдання.

  Люди з цифрою народження 2 дуже життєрадісні, легко розташовують до себе інших.

  Якщо говорити про таланти людини, народженої під таким числом, то найкраще даними особистостям вдається домогтися успіху в музичній сфері. Практично завжди у таких людей є особливий талант, який необхідно розвивати. Такі особистості також люблять публічність, здатні виступати перед аудиторією, бути провідними різних тренінгів.

  Якщо двійка намагається реалізувати себе у творчості, то можна також спробувати театральну сферу. Головне, щоб робота не була рутиною. Якщо вірити значенням числа 2 в нумерології, то такі люди категорично не люблять відсутність оригінальності, одноманітність.

  Відомі люди, народжені 2-го числа:

  Михайло Пореченков
  Михайло Горбачов
  Леонід Каневський
  Дуейн Джонсон

  • Марія-Антуанетта Австрійська (2 листопада);
  • Джованні Алам (2 січня);
  • Володимир Балда (2 квітня);
  • Томас Харді (2 червня).

  Позитивні якості

  Що означає число 2 в нумерології? Якщо ми говоримо про особистості та її позитивних якостях, то така цифра вказує на здатність людини вирішувати ці проблеми дипломатичним шляхом, уникати конфліктів, тактовно натякати співрозмовникові, що він неправий. Ці люди дуже щирі, досить скромні, намагаються в будь-якій ситуації знайти компроміс і помирити всі сторони конфлікту.

  З одного боку, це дійсно перевага даного індивідуума, так як він ніколи не потрапить у складну ситуацію, а навіть якщо почує запах неприємності, то зуміє викрутитися. Однак подібні гідності можуть вельми дратувати оточуючих і стати причиною заздрості.

  негативні риси

  Якщо говорити про негативні якості двійок, то це зайва педантичність і сором'язливість. Однак, незважаючи на те, що зі сторонніми люди, народжені під числом 2, можуть бути дуже скромними, боязкими, то з тими, кого знають довгий час, в деяких випадках можуть бути вельми запальними. На щастя, відбувається це вкрай рідко.

  "Двійки" вміють бути лукавими, вести себе неналежно, навіть ображати інших людей словом. Найчастіше в це дуже важко повірити, особливо, якщо ви побачите таку людину в перший раз.

  Цифра 2 в людських відносинах

  Людина, народжена під цифрою 2, якщо вірити нумерології, вельми лояльно відносяться до інших. Все завдяки тому, що він прекрасно розуміє, що не кожна людина готова розуміти його внутрішній світ.

  Такі люди дуже відважні і рішучі, легко здатні налагодити відносини з незнайомими людьми. У деяких випадках, якщо у такого індивідуума ще не сформувався внутрішній стрижень, то можливі деякі проблеми в спілкуванні з близькими, коханими людьми.

  В цьому випадку "двійка" постійно буде намагатися догодити оточуючим, зробити щось приємне. Однак, якщо вони не відчують належне вияв вдячності, то затаять образу, будуть дуже довго прокручувати ситуацію у себе в голові.

  Незважаючи на те, що такі люди врівноважені, дещо може вивести їх з себе. Наприклад, якщо ви почнете тиснути на "двійку".

  Виховувати дітей, народжених під цією цифрою, потрібно особливим чином. Вульгарність, грубість, строгість не повинні бути присутніми в його житті. Занадто владні батьки можуть значно зіпсує долю свого чада, так як завадять проявитися характерних особливостей.

  Якщо говорити про "двійці", як про супутнику життя, то вона готова вступити в шлюб, піклуватися про свого партнера. Однак для того, щоб "двійка" себе відчувала комфортно поруч з вами, необхідно облаштувати сімейне гніздечко, зробити так, щоб людині було затишно. При цьому сам індивідуум не буде докладати ніяких зусиль для облагородження будинку.

  Якщо ви не готові по кілька годин на день приводити себе в порядок, бути постійно охайним, перемивати весь будинок кілька разів тиждень, скидатися найменші порошинки, то перебувати під одним дахом з такою людиною буде дуже складно. Це витончена натура може бути нестерпним зі своєю прискіпливістю. Непрасовані штани партнера або пил на столі можуть вивести "двійку" з себе.

  Двійка - це дуже цікаве число, яке є символом гармонії. Магія числа 2 оточує нас кожен день всюди. Якщо ж говорити про людей, народжених під цим числом, то це вельми специфічні особистості і якщо ви хочете налагодити контакт з однією з них, то доведеться постаратися.