Головна » Нумерологія » Значення самих магічних цифр, зокрема 69

  Значення самих магічних цифр, зокрема 69

  69 і  це одне і теж? Особливість числа 69 полягає в утриманні в собі вібрації двох протилежних чисел: 6 і 9. Як відомо, число 6 відповідає за компроміс, співробітництво, відповідальність, регулювання відносин, беззастережну любов.

  Цифра 9 ж є символом внутрішньої сили, смирення, мудрості, альтруїзму і прихильності. Виходить, що число 69 - це справжній символ духовної досконалості.

  Шістка ототожнюється з Венерою, дев'ятка - з Марсом. Тому 69 ще й є символом єднання чоловічого і жіночого начала. Крім цього є теорія, яка говорить, що дана цифра - символ чорного сонця і знаменитої Гіпербореї.

  Як було сказано вище, варто звертати увагу на цифру, якщо вона стала дуже часто з'являтися у вашому житті.

  Якщо ви випадково оселилися в будинку, квартирі, під номером 69, ваш офіс має такий номер, до того ж постійно натикаєтеся на цю цифру (вас попросили прочитати параграф з таким номером, вам попався автобус з таким номером і так далі), то це число виразно впливає на ваше життя.

  Часта поява цифри 69 говорить, що людину чекають дуже важливі значні зміни, до яких потрібно приготуватися. Також це може свідчити про те, що людині належить виконати всю кармічну завдання і знайти справжнє призначення.

  число 34

  Саме по собі число 34 вельми цікаво. Трійка є символом внутрішньої енергії, оптимізму, сили і радості, креативності та творчого начала, натхнення і комунікабельності, наявності відмінного смаку, інтелекту і уяви.

  Четвірка ж є символом практичності і організованості, точності. Люди вірять, що цифра 4 може ототожнюватися з Юпітером, який був неупередженими справедливим суддею.

  Число 34 може вказувати на людину, яка має масу ідей, здатний створювати щось нове і при цьому може сконцентруватися на своїх ідеях, доводить почате до кінця, має нескінченної життєвої силою і по-справжньому витривалий.

  Якщо у своєму житті ви стали дуже часто натикатися на дану цифру, то можете бути впевнені, що вищі сили посилають вам знак. Незабаром у вашому житті все зміниться на краще, ви станете хорошим лідером і зумієте реалізувати всі свої задуми.

  Магія числа 49

  Як ми вже знаємо, в нумерології цифра 4 символізує витривалість, гідність, довіру, наполеглива праця, (як було сказано вище) практичність і організованість. Це ті якості, які так необхідні людині, яка хоче досягти успіху. У свою чергу число 9 вказує на завершення, наявність великого джерела енергії, внутрішньої мудрості.

  Виходить, що в нумерології число 49 - не просто дуже важливе, але і вказує на реальну зміну долі в кращу сторону. Якщо ви постійно стикаєтеся з цифрою 49, швидше за все, скоро перед вами відчиняться двері в нове життя.

  У деяких випадках ця цифра ще асоціюється із завершенням будь-якого етапу. Тому, якщо довгий час ви не могли вибратися з низки проблем, то знайте, в недалекому майбутньому вони, нарешті, припиняться.

  Дуже часто люди, які знаходяться під магією числа 49 (живуть в квартирі, будинку з таким номером, працюють в приміщенні з таким номером) займають керівні посади, розкривають в собі найрізноманітніші таланти. Причому іноді навіть надприродні.

  Нумерологія числа 36

  Як було сказано вище, трійка є символом творчого початку й інтелекту, в той час як шістка говорить про баланс і гармонії абсолютно у всіх сферах життя. Найчастіше, правда, цифру все-таки асоціюють з теплою домашньою сімейною атмосферою, гармонією (саме в відносини між родичами). Також може говорити про те, що людина скоро стане батьком.

  Дуже рекомендуємо людям озброїтися магією подібного числа, якщо в житті відсутній порядок. Поселившись в квартирі номер 36, ви відразу навчитеся домагатися гармонії у своєму житті, ви зміните творчий хаос і нездатність довести свої проекти до кінця на баланс, успішне завершення справ, реалізацію задуманого.

  Крім цього, навіть якщо ви ніяк не пов'язані з творчістю, число 36 здатне допомогти вам добитися професійних результатів в абсолютно будь-якій сфері.

  число 43

  Цифра 43 складається з двох чисел - 4 і 3. Але раніше ми говорили про цифру 34, яка складається з таких же номерів. Але що, два числа мають однакове значення?

  Нумерологія говорить, що число 34 все-таки вказує на людину менш творчого, але бунтаря. Якщо людина, що знаходиться під владою цифри 34, більш шанує сімейні цінності, прислухається до думки інших, то той, ким керує 43, завжди вибирає свій власний шлях розвитку, ніколи ні до кого не прислуховується.

  На жаль, якщо в житті людини дуже багато числа 43, то це може зіграти з ним злий жарт. Він постійно буде знаходитися в пошуку чогось цікавішого, важливого. А коли потік пропозицій вичерпається, він буде задовольнятися тією діяльністю, за яку встигне схопитися. І далеко не завжди це щось може виявитися цікавим і нудним.

  Нумерологія напрочуд цікава наука, яка вивчає таємниці чисел. Використовуючи ці древні знання, ми зможемо визначити, що означають такі цифри і варто оточувати себе ними для того, щоб притягнути в своє життя бажане.