Головна » ворожіння » Значення руни Ейваз - як тлумачити 13 руну в футарк?

  Значення руни Ейваз - як тлумачити 13 руну в футарк?

  Руна Ейваз 13 в футарк, і вважається вона руной подолання перешкод і захисту. Її асоціюють з такими стихіями: Вода, Вогонь, Земля і Повітря, колір символу - зелений, рослина - мандрагора, дерево - тис, камені: опал і чорний агат. З планет їй відповідає Нептун, в Таро - 12 Аркан (Повішений) і 12 гексаграмма Книги змін (Пі). Покровителями руни вважаються Один, Улль.

  Руна Ейваз

  Коли застосовувати в магії? Вважається, що Ейваз найкраще застосовувати в тому випадку, якщо вам необхідно подолати якісь перешкоди, захистити себе, своє житло або близького родича.

  Вона ефективна, якщо ви не можете знайти нову роботу, місце проживання, слід усунути негативну програму, бажаєте подорожувати по 9 світів Иггдрасиля, безпосередньо хочете впливати на людську волю.

  Серед практиків існує думка, що ця руна є захисною. Вона допомагає змінити ворожість на дружелюбність. Однак важливо пам'ятати, що можуть відбуватися й інші зміни. Неправильне використання символу може спричинити зміну хороших відносин на ворожі.

  Руна Ейваз в ворожінні

  Також як Ингуз і Дагаз, Ейваз не можна тлумачити в прямому і зворотному положенні. З'являючись під час ворожби, символ вказує на те, що питається слід зараз завершити якісь важливі справи, а починати щось нове не рекомендується, на шляху до мети обов'язково виникнуть проблеми.

  Не виключені фізичні каліцтва, приймаючи будь-які рішення, будьте гранично обережні. Ейваз може вказувати на те, що необхідно правильно поставити мету.

  У більшості ситуацій у великих розкладах руна попереджає про можливі неприємності, важких пригодах, життєві уроки. Для того, щоб визначити, в якій саме сфері відбуватимуться події, обов'язково враховуйте значення поєднань рун.

  Якщо мова йде про здоров'я, то Ейгаз свідчить про проблеми зі спиною. Випадаючи в розкладах на здоров'я, також вона може вказувати на те, що хвороба дуже важка, тривала і лікувати її буде непросто.

  Опис руни Ейваз в однорунном ворожінні

  Серед практиків однорунное ворожіння користується популярністю. При такій ворожінні значення буде залежати від того, якої сфери стосувався поставлене запитання.

  інтуїція досить сильно розвинена, тому варто користуватися своїм шостим почуттям. Особливо не ігноруйте свою інтуїцію, якщо перебуваєте в непростій ситуації і не в змозі самостійно прийняти будь-яке рішення.

  Спиратися на шосте чуття бажано і вибираючи собі партнера, влаштовуючись на нову роботу і так далі. Руна може вказувати на те, що людині прийшов час навчитися реалізовувати себе, правильно користуватися своїм потенціалом і освоювати нові області знань.

  емоції - індивідуум впевнений в тому, що проявляти емоції перед чужими людьми абсолютно неприпустимо. Особистість може втратити контроль над своєю поведінкою тільки тоді, коли поруч з нею чоловік, абсолютно її не цікавить і не влаштовує. Людина неконфліктна, всіма правдами і неправдами намагається уникати навіть самих дрібних розборок.

  Професійна діяльність - бажано зупинити свій вибір на спеціальності філософа або викладача. Саме вони допоможуть насправді розкрити свій потенціал, проявити аналітичний розум. Вибирайте спеціальність до душі, так як займатися справою, яка вам не подобається, ви не зможете.

  розум - індивідуум намагається весь час докопатися до істини, навіть розмірковуючи над найпростішим питанням, намагається докопатися до суті, жваво цікавиться навколишнім світом, дуже допитливий. Питаючому слід розвивати логічне мислення, це допоможе досягти бажаних результатів.

  Якщо в розкладі з'являється руна Ейваз, будьте готові до змін. Трансформації і метаморфози не змусять себе чекати, тому озбройтеся терпінням і будьте готові до будь-яких примх долі.