Головна » прикмети » Значення родимки на мізинці правої руки і лівої

  Значення родимки на мізинці правої руки і лівої

  Значення родимки на мізинці правої руки практично завжди різні для чоловіків і жінок. Залежно від статі володаря мітки, тлумачення прикмети може змінюватися на протилежне. Так, чоловікові воно обіцяє стабільне фінансове становище протягом усього життя. Швидше за все, ви народилися в благополучній родині, у вас є робота з перспективами кар'єрного росту і непоганий дохід. Ви можете бути впевнені, що старість НЕ буде злиденній.

  Чоловіки з родимкою на мізинці правої руки завжди створюють міцні сім'ї. Їм щастить у виборі супутниць життя, які цінують і люблять свого чоловіка. Діти, які народжуються в сім'ї таку людину, ростуть здоровими і щасливими. Їх батьки займають завидне положення в суспільстві, з дитинства вони звикають бути улюбленцями Фортуни.

  Незважаючи на щастя в сімейному житті власників міток на правих мізинцях завжди будуть захоплювати любовні пригоди на стороні. Вони часто змінюють, проте зберігають спокій своєї другої половини і намагаються приховувати свої пригоди. Це люди, які люблять ризик у всіх його проявах. Якщо вони досить захоплюються якимсь екстремальним спортом або знаходять інше хобі, яке приносить досить вражень, можуть зберігати вірність дружині. Однак їм завжди потрібен азарт, це люди, які не здатні терпіти одноманітність.

  Жінки, у яких є ця позначка на руці, мають схожі риси характеру. Вони непостійні, їм швидко набридає зберігати вірність одній людині. Сімейне життя - не для них, хоча дітей такі дами можуть і любити. Вони емоційні, не терплять рутини і нудьги, чуттєві і здатні зацікавити будь-якого чоловіка. Нескладно здогадатися, що сімейне життя цих дівчат зазвичай не складається. Не можна сказати цього про кар'єру і матеріальне становище, родимка на мізинці обіцяє жінкам стійкий дохід і безбідне життя.

  Родимка на мізинці лівої руки - значення

  Одне зі значень родимки на мізинці лівої руки - це народження дітей зі щасливою долею. Хороші батьки цього тільки порадіють, адже життєвий шлях всіх їхніх дітей буде легким, їм не доведеться випробовувати особливих труднощів. Побічно це вказує і на ваш рівень життя, адже везіння дітей багато в чому залежить від умов, в яких вони ростуть. Ця прикмета стосується як чоловіків, так і жінок.

  Подібна мітка на мізинці молодої людини говорить про те, що йому належить кілька розлучень. По крайней мере, так стверджує більшість ухвалить про таких родимках. В особистому житті цим людям не дуже щастить, вони цілком можуть залишитися на самоті в старості. У справах вони теж особливих успіхів не досягають. Справа у відсутності практичного погляду на життя.

  Зустрічаються такі особистості, які просто не здатні до заробляння грошей. Саме це буде частою причиною для розлучень з дружиною - мало хто забажає жити з людиною, яка не може забезпечити сім'ю. Діти, як правило, залишаються з колишніми дружинами цих людей, оскільки розуміють, що життя з батьком буде по-справжньому складною і повною труднощів, здебільшого, матеріальних.

  Володарі таких міток на руках рідко користуються загальною повагою. Вони не можуть похвалитися особливими досягненнями, оскільки не мають ні особливих талантів, ні міцної сім'ї, ні високих доходів, ні престижної роботи.

  Якщо мова йде про жінку, у якої є така родимка, турбуватися нема про що - прикмета для дівчат має тільки хороше значення. Швидше за все, ви проживете щасливе життя і можете похвалитися везінням у багатьох сферах життя. Особливо щасливою буде сімейне життя - вам пощастить з чоловіком, він буде люблячим чоловіком без шкідливих звичок. Саме в таких сім'ях народжуються щасливі діти з відповідними планами на життя.

  Ви можете розраховувати на успіх в будь-яких починаннях. У вас особливий склад розуму, який дозволяє домогтися вигоди в будь-яких ситуаціях. Старість жінок з родимками на лівих мізинцях завжди спокійна і матеріально забезпечена.

  Що означає родимка на мізинці - загальне тлумачення

  В цілому, значення прикмети про родимку на мізинці є скоріше нейтральним, ніж позитивним або негативним. Вона говорить про нестандартної роботі. Швидше за все, ви займаєтеся яким-небудь незвичайним справою. Можливо, у вас рідкісна професія. Зазвичай такі люди залишаються затребуваними в будь-які часи. Однак їх успішність може залежати тільки від дій самої людини - все-таки рідкісна спеціалізація може вимагати нестандартних рішень при працевлаштуванні.

  Чорні та дуже темні мітки на цьому пальці говорять про неуважності. Це часто може приводити до фінансових втрат. Гроші вимагають уважності, постарайтеся з обережністю ставитися до будь-яких рішень, які пов'язані з ними. Крім цього, такий знак на руці попереджає про травми з необережності і неуважності. Не варто вибирати небезпечну професію, якщо є родима пляма на середній або верхній фаланзі самого маленького пальчика на руці.

  Серед того, що означає родимка на мізинці, є і багатство. Однак це вірно тільки в тому випадку, якщо вона має червоний колір. Цікаво, що якщо при цьому пагорб Меркурія або інші знаки багатства на долоні добре помітні або розвинені, родима пляма червоного кольору буде передвіщати неймовірний успіх і багатство.

  Вважається, що чим правіше знаходиться пляма на мізинці, тим більший у неї закладено потенціал, незалежно від руки, на якій знаходиться родимка. Якщо у вас є "негативний" пляма в лівій частині пальця, можете не турбуватися - його вплив на долю буде слабким.

  Родимка на мізинці - значення по фалангам

  Залежно від того, на який фаланги знаходиться родимка, можна витлумачити прикмету про неї зовсім по-різному. Деякі езотерики користуються саме такою системою тлумачень, повністю ігноруючи питання про значення на лівій або правій руці.

  Так, мітка на лівій фаланги говорить про високий рівень духовності. Цих людей часто цікавить магія і релігія, а також мистецтва. Вони мають схильність до творчості і можуть домогтися визнання, якщо поставлять собі таку мету. Але найчастіше творчість - це хобі, яке приносить задоволення, але не гроші. Володарі таких плям ніжні й ранимі, їх легко образити. Тому вони ретельно вибирають друзів, не дуже товариські, а часто і зовсім похмурі.

  Родимка на середньої фаланги говорить про розвиненому інтелекті. Якщо розвивати дані від природи схильності, можна домогтися популярності завдяки власним талантам. Якщо мітка знаходиться із зовнішнього боку, це говорить про слабку захисту від негативної енергії. Вас дуже легко наврочити, ваші вороги можуть навести порчу без особливих зусиль. Рекомендується користуватися оберегами для захисту від зла і біди.

  Родимки на нижній фаланзі говорять про те, що їхній власник ставить на перше місце гроші і матеріальні цінності. Якщо мова йде про дохід, він забуває про всіх нормах моралі. Такий міткою володіла відома всім Сонька - Золота Ручка. Володарі схожих знаків на пальцях не гребують крадіжками і іншими нечесними способами заробітку. Вони будуть мріяти про збільшення доходів все життя, якою б не була їхня прибуток.

  В цілому, значення прийме про родимках на мізинцях може стати в нагоді будь-якому власникові таких міток. Крім цього, з їх допомогою можна дізнатися краще будь-якого знайомого, а також весело провести час за ворожінням по ним.