Головна » Міста і країни » Життя в Америці і її незрозумілості для російської людини. Частина 1

  Життя в Америці і її незрозумілості для російської людини. Частина 1

  Мрія жити в Америці чомусь стабільно зміцнилася в свідомості пострадянської людини. США все ще здається землею обітованою, де гроші і "халява" падають з неба. Ось тільки все не так райдужно. Навіть якісь побутові моменти поставлять в глухий кут звичайного жителя Росії. Все-таки по-різному влаштоване життя в різних країнах.

  душ

  В американських фільмах багато хто бачив, як виглядає душ в квартирах або мотелях. Це розсіювач вмонтований в стіну. Регулювати на всі боки його не вийде, шланг відсутня по факту. Якщо з "купанням себе улюбленого" проблем особливих не буде, то помити саму ванну або вихованця, стане проблемою.

  Погода і одяг

  У нас багато жартів про те, що люди не зрозумій як одягаються навесні і восени. На зупинці в квітні або жовтні можна зустріти двох людей: один - в шортах і футболці, інший - в пуховику і шапці. В Америці таке розмаїття відбувається круглий рік. Посеред снігів може пройти людина в шортах і куртці, а в сонячному Майямі - дівчина в пуховику і шапці. При цьому така мода ні у кого не викликає питань.

  повсякденна мода

  Якщо наша дівчина навіть для походу за хлібом буде приводити себе в порядок, то американка може прийти на побачення мало не в піжамі. У костюми одягаються тільки співробітники корпорацій, де присутній строгий дрес-код. Американці справді не вважають повсякденну моду чимось обов'язковим і важливим.

  чай

  У США існує культ кави. Його тут п'ють постійно, а ось чай вважається чимось на зразок елітарного напою. При цьому в супермаркетах практично неможливо купити заварний чай. Практично весь асортимент представлений пакетованій продукцією самого слабкого якості. Якщо ви звикли до чаю, то доведеться ходити в спеціалізовані магазини і платити не малі суми.

  Взуття в будинку

  Ще один момент, який ставив в глухий кут при перегляді фільмів. Американці на вулиці і в будинку ходять взутими і не перевзуватися. Винятки лише, якщо взуття дійсно забруднилася в сніг або дощ. При цьому виникає закономірне питання - а як з гігієною ніг, які весь день потіють в туфлях або кросівках?

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!