Головна » Міста і країни » Життя в Америці і її незрозумілості для російської людини. Частина 2

  Життя в Америці і її незрозумілості для російської людини. Частина 2

  Американський побут для нашого співвітчизника здається чимось інопланетним. Вони одягаються, розмовляють, навіть їдять не так як ми звикли. Це не погано або добре. Просто вони інші. Ось тільки в деякі моменти вони ну дуже інші.

  рукостискання

  Більшість жителів США, вітаючись за руку, намагаються стиснути її вам як можна сильніше. Так вони визначають ступінь впевненості в собі співрозмовника. Тому потрібно брати на озброєння методику Трампа. Руку співрозмовника бажано стиснути так, щоб кістки затріщали і залишилися синюшні сліди на кисті.

  Розпродаж

  Шопоголізм і манія знижок - це зовсім дикість для російської людини. Американці прагнуть вичавити з знижок все. У кожному будинку знайдеться величезна кількість купонів. Деякі з місцевих можуть постійно отоварюватися, не витрачаючи ні цента. З приводу знижок потрібно сказати тільки одне, таких днів потрібно остерігатися. У сезон розпродажів є шанс бути вбитим або покаліченим. Американці вкрай агресивні, коли бачать "мінус заповітні відсотки".

  вульгарні жарти

  У цю ж категорію можна віднести обговорення і жарти хвороб, газів, постільних пригод. Такий діалог може відбуватися навіть з малознайомою людиною за столом. Те, що російська людина "зі скрипом" розповість найближчого друга або лікаря, янкі повідає будь-якого.

  Дружба

  Якщо американець вам посміхається і цікавиться вашим життям, то не поспішайте записувати його в друзі. Це просто феномен місцевої культури. Був жарт, що "янкі сам нарвався, коли запитав у сумного російського" Що трапилося? ". Навіть, якщо здається, що у вас цікавляться життям, то варто обмежитися стандартними фразами. У США не дають поради, не цікавляться особистим життям, роботою і заробітком. Місцева дружба - це безглузда балаканина, посиденьки за пивом і спільні походи розважитися. На цьому кордоні зупиняються всі, далі починається особистий простір.

  чайові

  Ви можете не залишити чайові, тільки якщо вам відверто нахамили або зіпсували послугу. За все інше обов'язково потрібно залишати чайові. Середня ціна питання 15-20% від чека. Чайові присутні скрізь - таксі, перукарня, кафе, готель. Якщо ви раптом не залишите "на чай", то як мінімум будуть довго допитуватися, що вас не влаштувало.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!