Головна » ігри » Ядерний герцог - вчитель на століття

  Ядерний герцог - вчитель на століття

  22 роки вже як Duke Nukem кидається своїми фразочками з моніторів і косить свиноподібну прибульців з усього, що стріляє і вибухає. Прикро те, що більшість посилань і натяків у всіх іграх серії залишаються зрозумілими гравцям віком за 30 і старше. Тому потрібно нагадати як повинен себе вести справжній герой. Адже дещо можна застосовувати і в реальному житті.

  Яким речам потрібно можна навчитися в Дюка Нюкема

  1. Носи сонячні окуляри навіть в підвалі вночі з закритими очима. Ніколи не знаєш, коли на тебе нападуть вороги, а ти раптово не стильно. Зачіска, автомат, червона травня, щоб не видно було крові, а окуляри десь забув. Немає ганьби більше для героя. Хоча в реальності дійсно є окуляри, які використовують спецпризначенці, щоб не було різкого засліплення при виході з темного приміщення на світло. Але у випадку з Дюком це не важливо, він переглянути Сонце швидше, ніж Чак Норріс.
  2. Чи не повертайся до ворога спиною. І взагалі його краще добити контрольним з базуки. Цьому нас навчили вороги з першого рівня Duke Nukem 3D. Цей гад прикидався мертвим, а потім піднімався і стріляв у спину. Гравець, не забувай про це в реальності. Вбивати, звичайно, нікого не потрібно, але тил прикривати - обов'язково.

  1. Жінок кривдити не можна. Цей факт не піддається обговоренню. Захищати їх слід від будь-якого лиха, тим більше від хтивих інопланетян під проводом Імператора Циклоїда. І не важливо, що у жінок Дюка знижена соціальна відповідальність.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
   Настукає по шиї оркам в Hustle Castle і спаси свою примхливу принцесу
  2. Життя без музики - безглузда. Всесвіт Дюка Нюкема не була б такою крутий, якби не відмінний саундтрек. Більшість мелодій були написані спеціально для ігор, а потім вже пішли в реальність. Та й не віртуальний світ сприймається якісніше і простіше під хорошу мелодію.

  1. Відсилання і натяки дозволяють відокремити цікавих і освічених людей від іншої маси. Ігри були просто перенасичені цитатами будь-якого виду. У Вікіпедії є список пасхалок і відсилань, але і до сих пір поповнюється. Тому, хочеш добити поваленого опонента в суперечці, цитую великих (як мінімум - Дюка).
  2. Стеж за тим, що ти їси. Одного разу Дюк натрапив на закусочну свого імені, а виявилося, що бургери там роблять з собачатини. Тому в реальності стеж за тим, що їси, навіть коли це виглядає архіаппетітно.
  3. Будь-яка праця повинна оплачуватися. Олдфагов пам'ятають, що в іграх можна було не тільки воювати. Наприклад, заскочити в стрип-бар, заплатити за приватний танець і трохи відпочити від стрільби. Навіть такий мачо, як Дюк Нюкем, платить за шоу, хоча і може отримувати все це безкоштовно тільки за крутість і порятунок планети.

  У підсумку, хочеться сказати, що в гри серії Duke Nukem можна перегравати нескінченно. І не завжди мають рацію ті, хто стверджує: "Шутери - для тупих і псують людей". Якщо розробники беруться за справу з любов'ю, то в екшн-грі буде сенсу більше, ніж в деяких твердженнях "розумних" людей.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!