Головна » простір » Ядерний Блекджек російський Ту-160м2 налякав противника

  Ядерний Блекджек російський Ту-160м2 налякав противника

  Поява нового російського стратегічного бомбардувальника стало реальною несподіванкою для світових експертів. Наші льотчики прозвали ракетоносець "Білим лебедем". У НАТО класифікація виглядає більш вагомо - Blackjack.

  На даний момент аналогів Ту-160м2 немає. Це в принципі найбільший і найпотужніший надзвуковий літак за всю історію військової авіації.

  Крім того, серед інших бомбардувальників "Білий лебідь" може похвалитися і найбільшою вантажопідйомністю. Перераховувати всі його переваги дуже довго, досить сказати, що саме на цьому літаку поставлено цілих 46 світових рекордів.

  Нові літаки отримали вдосконалені двигуни, що збільшило максимальну дальність польоту на тисячу кілометрів.

  Оновлена ​​вся бортова і радіоелектронна начинка, включаючи поліпшене інерційний, супутникове і астронавігаційних обладнання.

  Активний радіолокатор з електронним скануванням буде здатний виявляти цілі на більш довгих діапазонах і з більшою точністю.

  Модернізований Ту-160м2 швидше за все буде використовуватися для вирішення тих же завдань, що і його попередник, Ту-160М. Озброєння міняти поки не планують - на борту все ті ж крилаті ракети Х-101 і ядерні заряди К-102.

  Очікується, що вже до 2021 року модернізований Ту-160м2 надійде в масове виробництво.