Головна » Інтернет » Юра і Джон блогери добровільно стали відлюдниками

  Юра і Джон блогери добровільно стали відлюдниками

  У сучасному світі Інтернет займає одне з центральних місць у житті людини. Велика кількість людей стають відомими і заробляють гроші завдяки мережі. Ми хочемо розповісти вам про двох відомих блогерів, які вирішили проміняти комфорт квартири на життя в екстремальних умовах.

  Джон Планта

  Протягом декількох років відомий австралійський блогер Джон Планта розповідав на своєму YouTube-каналі про самих різних гаджетах. А сьогодні чоловік розповідає своїм передплатникам про те, як побудувати хатину і зварити обід з того, що виявилося під рукою. Він хоче показати сучасним людям, як жили наші предки багато сотень років тому. Канал Primitive Technology має 8 млн. Фоловерів. І це, незважаючи на те, що Джон опублікував всього 36 роликів.

  На цьому каналі ви можете дізнатися, як вижити в екстремальних умовах, побудувати будинок з каменів і гілок, як поставити пастки на рибу і дрібного звіра. Сам творець каже, що завжди любив дику природу, так як такий спосіб життя сприятливо позначається на здоров'я.

  Юра Алексєєв

  Юра Алексєєв вже 6 років живе в землянці. Його минуле життя була цілком успішною. Чоловік заробляв досить кількість грошей, міг дозволити собі відпочити за кордоном і навіть купити автомобіль. Але одного разу Юра відмовився від благ цивілізації, так як не знаходив внутрішньої гармонії. На будівництво землянки у молодої людини пішло 2 місяці.

  Цікаво те, що Юра цілком поєднує древній побутової уклад і сучасні технології. За допомогою YouTube-каналу він спілкується з цивілізованим світом.

  Щоб не мерзнути, чоловік встановив на землянку сонячні батареї з блоком акумуляторів. Таким чином, в його оселі завжди є електроенергія.

  А ви б змогли відмовитися від благ цивілізації? Розкажіть в коментарях!

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!