Головна » Кіно » Юрій Нікулін особисте життя і творчий шлях

  Юрій Нікулін особисте життя і творчий шлях

  Юрій Нікулін народився в Смоленській області. Пізніше сім'я переїхала в Москву. У 1939 році Юрій був покликаний в армії. Героєм, з численними пораненнями, пройшов усю Велику Вітчизняну Війну. Він був щасливий у шлюбі з коханою жінкою, залишив після себе кілька онуків.

  Більшу частину життя Юрій Володимирович віддав цирку на Кольоровому бульварі. Там він почав роботу підмайстра знаменитого клоуна Карандаша. Там же він познайомився з Шуйдіним, і пізніше колеги організували успішний дует. Нікулін також знявся в багатьох фільмах. Згадаймо найяскравіші ролі талановитого артиста.

  Операція И"

  У цьому фільмі глядач зустрічається з найяскравішою трійкою радянського кінематографа, боягузом, Балбесом і Бувалим. Ефектне тріо задіяно в багатьох картинах. Втілити в життя гумористичну роль бовдура акторові допомагає талант смішити публіку.

  Піддаються

  Ще один пам'ятний персонаж Нікуліна - Клячкин з картини "не піддаються". Акторові дісталася негативна епізодична, але яскрава роль. Хамуватий робочий, вічно вимагає свою зарплату, щоб відразу витратити її на гулянки протиставляється позитивним головним героям. Нікуліну дуже натурально вдалося зіграти такого персонажа.

  Коли дерева були великими

  У цьому фільмі глядач бачить Нікуліна в новому образі. Аудиторія звикла сприймати Юрія як клоуна, червононосого Балбеса і інших комічно персонажів. Тут його Кузьма Іорданов проходить важкий шлях від обманщика, прикинувшись заради наживи чужим батьком, до людини, який оцінив роль сім'ї і прагне до правильного життя.

  До мене, Мухтар

  У картині Нікулін грає міліціонера. Для того щоб добре вжитися в образ, відповідальний актор регулярно відвідував тренування з собакою-партнером, їздив на різні заходи з працівниками міліції. Праці не пройшли дарма: аудиторія прийняла і полюбила дует правоохоронця і службової німецької вівчарки.

  Діамантова рука

  Семен Семенович Горбунков один з найяскравіших образів актора. Картина 1968 року одержала популярність, фрази з неї моментально розібрали на афоризми, актуальні і сьогодні. Юрію Володимировичу пощастило зіграти в цьому фільму з такими відомими і талановитими колегами як Папанов і Миронов. У картині знявся і син Юрія - в ролі хлопчика, спокійно йде "по воді".

  Сподобалася стаття? Розкажи друзям - зроби репост!