Головна » Історія » Хибні уявлення заважають людей

  Хибні уявлення заважають людей


  Хибні уявлення заважають людей, які вважаються великими експертами в своїй області (зайвий раз доводить, що не варто слухати нікого на шляху до своєї мети).

  1. Відмінна група. Тільки було б краще, якби ви прибрали цього співака-губошльопа! Радіо продюсер BBC на прослуховуванні групи «The Rolling Stones», 1963 р.

  2. У майбутньому комп'ютери будуть важити не більше ніж 1.5 тонни. ( «Popular Mechanics», 1949 г.)

  3. Думаю, що на світовому ринку ми знайдемо попит для п'яти комп'ютерів. (Thomas Watson - директор компанії IBM, 1943 г.)

  4. Я об'їздив цю країну вздовж і поперек, спілкувався з найрозумнішими людьми і я можу вам ручатися в тому, що обробка даних є лише примхою, мода на яку протримається не більше року. (Редактор видавництва «Prentice Hall», 1957 г.)

  5. Але що, чорт візьми, може бути корисного в цій штуці? (Питання на обговоренні створення мікрочіпа в «Advanced Computing Systems Division of IBM», 1968 г.)

  6. Ні в кого не може виникнути необхідність мати комп'ютер в своєму будинку. Для цього немає ніяких причин. (Ken Olson - засновник і президент корпорації «Digital Equipment Corp.» - «DEC», 1977 г.)

  7. Такий пристрій, як телефон, має занадто багато недоліків, щоб розглядати його як засіб зв'язку. Тому вважаю, що даний винахід не має ніякої цінності. Що толку з цієї електричної іграшки? (Вільям Ортон, президент Western Union, відмовляючись у своїй службовій записці від пропозиції Олександра Грехема Белла придбати його ледь дишашую телефонну компанію за $ 100 000, 1876 г.)

  8. Ця музична коробка без проводів не може мати ніякої комерційної цінності. Хто буде оплачувати послання, не призначені для якоїсь приватної персони? (Партнери асоціації «David Sarnoff» у відповідь на його пропозицію інвестувати проект створення радіо, 1920 г.)

  9. 100 мільйонів доларів - занадто велика ціна за Microsoft. (IBM, 1982 г.)

  10. Концепція цікава і добре оформлена. Але для того, щоб ідея почала працювати, вона повинна містити здоровий глузд. (Професура Yale University у відповідь на пропозицію Фреда Сміта про організацію сервісу доставки додому; він стане засновником служби доставки Federal Express Corp.)

  11. Та кого, до біса, цікавлять розмови акторів? (Реакція Гаррі Уорнера, кінокомпанія Warner Brothers на використання звуку в кінематографі, 1927 г.)

  12. Нам не подобається їх звук і, взагалі, гітара - це вчорашній день. (Decca Recording Co., відхилила запис альбому групи «The Beatles» в 1962 р)

  13. Літаючі машини вагою важче повітря неможливі! (Лорд Кельвін - президент Королівського Товариства (Royal Society), 1895 г.)

  14. 640 Кб повинно бути достатньо для кожного. (Білл Гейтс, 1981 г.)

  15. Буріння землі в пошуках нафти? Ви маєте на увазі, що треба свердлити землю для того, щоб знайти нафту? Ви зійшли з розуму. (Відповідь на проект Едвіна Дрейка в 1859 р)