Головна » Хибні уявлення заважають, в які вірять все » Хибні уявлення заважають, в які вірять все

  Хибні уявлення заважають, в які вірять все


  Вважається, що до цирозу печінки призводить зловживання алкоголем. Це стверджували медики, а слідом за ними і всі інші. І що цікаво, мало кого бентежили факти, що спростовували такий згубний вплив алкоголю на печінку людини. Наприклад, незрозуміло було, чому при дослідах на тваринах чистим алкоголем викликати цироз печінки було практично неможливо. Або те, що цирозом печінки особливо часто (в порівнянні з іншими категоріями населення) страждають немовлята. Підлили масла у вогонь і патологоанатоми ряду європейських країн, які повідомили, що посмертний діагноз «цироз печінки» став рідкістю для людей, що страждали хронічним алкоголізмом.

  Вважається, якщо у чоловіка великий ніс, то, значить, у нього і великий дітородний орган. Насправді це не відповідає дійсності. Проведені дослідження не виявили прямої анатомічної залежності довжини, величини статевого члена від тих чи інших рис обличчя і особливостей фігури. Ну і те, що всі маленькі лисі чоловіки з великими носами - статеві гіганти, теж не більше ніж забобон.

  Віагра підноситься рекламою мало не як панацея від статевого безсилля. Насправді ж вона лікує тільки один з різновидів імпотенції - еректильну дисфункцію - порушення роботи кровоносних судин, що беруть участь в механізмі ерекції. Стимулюючи кровотік, вона полегшує досягнення ерекції. Якщо сексуального збудження немає, не допоможе ніяка Віагра!

  Вважається, що дощова вода дуже корисна. Дійсно, чиста дощова вода безсумнівно корисна і для миття волосся, для прання білизни і для приготування на ній їжі. Але чистої вона була, може, років сто, а то й двісті назад. І тоді її можна було пити, мити нею посуд і готувати на ній їжу. На жаль, всього цього в наш час робити не бажано!

  Думка про те, що з'їдене на ніч автоматично перетворюється в жир, а то, що з'їдено за сніданком, згорає без залишку, помилково. Гладшає людина від нестачі рухів і від рясної їжі, а не від того, коли він поїв - Yтром або ввечері (інша справа, що наїдатися перед сном шкідливо). Багато вчених вважають, що все, особливо дорослі, можуть починати свій щоденний раціон прямо з обіду.