Головна » Історія » загадка чудовиська

  загадка чудовиська


  Це Белль Ганнесс, яка народилася в Норвегії в 1859 році. Прямо скажемо, не красуня. Ім'я, з яким вона з'явилася на світ - Брінхільд - підходило їй більше, ніж "Bellе". Але справа не в фізичних даних. Тітка, яка дивиться на нас зі знімка важким поглядом рептилії, всіх цих діточок (її власних) вбила. А також щонайменше ще чоловік сорок. Не відразу, поступово. Протягом багатьох років. Через гроші.

  Біографи вважають, що монстром вона стала після моторошного події, що сталася з нею в юності. Її, вагітну, побив якийсь сільський багатій, чому у дівчини стався викидень. З тих пір вона нібито стала не такою, якою була раніше. Не знаю. Якщо і так, це мало що змінює.

  Кривдник юної Брінхільд незабаром помер від болю в животі, а дівчина поїхала до Нового Світу, де взяла собі нове ім'я.

  Там вона вийшла заміж - за крамаря. Народила дітей. Двоє померли в ранньому віці від гострих шлункових болів. Доктора вирішили, що від коліту. На щастя, малятка були застраховані, так що нещасної матері на втіху дісталися хороші гроші.

  У 1900 році помер і чоловік - в останній день, коли ще не закінчилася колишня страховка, і в перший день дії нової. Доктор запідозрив було отруєння стрихніном, та й родичі покійного вимагали розслідування, але якось все обійшлося. Смерть списали на хворе серце. На подвійну страхову премію вдова придбала ферму.

  До цього часу у неї вже завівся новий серцевий друг - заможний вдівець з маленькою донькою. Але не складалося у Белль сімейне щастя. Приймальна донька ні з того ні з сього померла через тиждень після весілля. Через півроку трапилася трагічна подія і з чоловіком: бідоласі на голову звалилася важка м'ясорубка і проломила череп. Ну не пощастило людині, буває. Белль отримала три тисячі доларів страховки.

  У наступні роки вона ще багато разів намагалася вийти заміж. Друкувала в газетах оголошення: симпатична вдова шукає в супутники життя солідного людини із засобами. У претендентах недоліку не було. Багато чоловіків вступали з Белль в переписку, і деякі потім відправлялися до неї в гості з найсерйознішими намірами, прихопивши з собою заощадження. Всі як один безслідно пропадали. Ніхто їх не вельми розшукував, бо Белль запрошувала до себе людей самотніх.

  Але одного разу сталася прикра накладка. Після зникнення чергового "нареченого по листуванню" виявилося, що у нього є брат. Ця людина знайшов сердечне запрошення від Белль Ганнесс - з адресою. Запідозрив недобре. Спочатку надсилав тривожні листи, потім повідомив, що скоро приїде.

  В цей час Белль поскаржилася шерифу, що її нищить своїми любовними переслідувань Рей Ламфер, працівник ферми. Він, мовляв, зовсім збожеволів від пристрасті, страждає нападами хворобливих ревнощів і загрожує спалити будинок. Вона вигнала цю негарну людину, але дуже побоюється за себе і дітей.

  Белль побоювалася не дарма. 28 квітня 1908 року ферма згоріла. На згарищі знайшли чотири обвуглених трупа: три дитячих і один жіночий. Це була Белль Ганнесс, яку змогли впізнати тільки за зубного протезу, і троє її крихіток (ті, що на фотографії).

  Розкопуючи попелище, робітники натрапили ще на чийсь скелет. Потім ще на один, і ще, і ще. Всього було виявлено останки дванадцяти чоловік.

  Знайшли і заарештували Ламфера, який був запідозрений в скоєнні всіх цих вбивств - імовірно з ревнощів до женихам Белль. Доказів було недостатньо, щоб засудити обвинуваченого до смертної кари. Але Ламфер поводився дивно, бурмотів невиразне і отримав тривалий тюремний термін. Рік по тому він помер від сухот, а перед смертю зробив священикові визнання, повергнувшее Америку в жах.

  Виявляється, на фермі були вбиті в цілому 39 (тридцять дев'ять!) Женихів. Трупи більшості з них були зжерти свинями або розчинені в ямі з негашеним вапном. Всіх прикінчила сама Белль.

  Модус операнди у вічній нареченої був такий. Вона зустрічала дорогого гостя, переконувалася, що той привіз із собою чек або гроші, потім поїла снодійним - і вбивала. А далі вже проявляла фантазію: кого-то закопувала, кого-то розчиняла в вапна, кого-то рубала на частини і підгодовувала свинок.

  За твердженнями, за роки кримінальної діяльності Белл зібрала близько $ 250 тис. (Близько $ 6,3 млн. На 2008-й). Прозвану 'Синьої Бороди' вбивцю нібито бачили живою в 1931-м в Міссісіпі (Mississippi), але все ж умовно її вважають згорілої в пожежі 28 квітня 1908 го.