Головна » Історія » Загадка знаменитої карти Пірі Рейса не розгадав до сих пір

  Загадка знаменитої карти Пірі Рейса не розгадав до сих пір


  У 1929 році група істориків виявила дивовижну карту, намальовану на шкурі газелі. Дослідження показало, що це оригінальний документ, намальований в 1513 році Пірі Рейсом - знаменитим адміралом турецького флоту 16-го століття

  Його пристрастю була картографія, а його високий ранг в морських силах Туреччини давав йому привілейований доступ до Царської бібліотеці в Константинополі.

  Рейс визнавав в серії записів на карті, що він узагальнив і скопіював дані з великого числа інших карт, деякі з яких датувалися 4 століттям до нашої ери і навіть раніше.

  Карта Пірі Рейса показує західне узбережжя Африки, східне узбережжя Південної Америки, і північне узбережжя Антарктиди - причому північна прибережна лінія Антарктики прекрасно деталізована. При цьому найдивовижнішим є не те, як Рейс зумів намалювати настільки точну карту Антарктики за 300 років до її відкриття, а то, що ця карта показує лінію узбережжя під льодом. Геологічні свідоцтва показують, що останній раз Земля Королеви Мод була вільна від льоду за чотири тисячі років до нашої ери.

  А офіційна наука говорить, що крижаний панцир покриває Антарктику вже близько мільйона років.

  Карта Пірі Рейса очевидно показує, що північна частина цього континенту була картірован ще до того, як її покрив лід.

  Подальші і більш точні дослідження показали, що останній період, коли Антарктика була вільна від льоду, закінчився близько 6 тисяч років тому. На сьогоднішній день ще існують сумніви щодо того, коли почався цей безледніковий період, і точку його відліку поміщають в інтервал від 13 до 9 тисяч років до нашої ери.

  Таким чином, питання звучить так: Хто картографував Землю Королеви Мод в Антарктиці 6000 років тому? Яка невідома нам цивілізація мала технологію або потреба зробити це?

  Добре відомо, що відповідно до традиційної історії, перша людська цивілізація з'явилася на Близькому Сході близько 3000 років до нашої ери, за якою протягом тисячі років пішли китайська і цивілізація долини Інду. Таким чином, жодна з відомих нам цивілізацій не могла виконати таку роботу. Так хто ж перебував тут за 4000 тисячі років до нашої ери, хто був здатний зробити речі, які ми можемо повторити тільки зараз і за допомогою сучасних технологій?