Головна » особистості » Навіщо він 45 років тримає руку піднятою?

  Навіщо він 45 років тримає руку піднятою?

  Це Амар Бхараті. Він садху (що російською означає "аскет"), і він відомий світові тим, що 45 років тому підняв руку і тримає її до сих пір.

  Колись цей чоловік був простим робітником, жив в столиці своєї країни. Його справжнє ім'я - Махант Амар Бхарти Джі. У нього були дружина і діти. Але в 70-ті він зрозумів всю безглуздість своїх днів.

  Амар вирішив кинути своє колишнє існування і подарувати своє життя богу Шиві. Однак через кілька років він як і раніше відчував, як тісно пов'язаний зі світом і людьми. Як захистити себе від цього? Присвятити частину свого тіла богу, наприклад, піднявши руку.

  Довгі роки зробили свою справу: зараз кінцівку чоловіка виглядає жалюгідно, наче це просто кістка, на яку натягнули шкіру.

  Нігті Амар теж не підстригав, тому вони довгі і закручені. Ну а саму руку він вже навряд чи зможе колись опустити.

  Навіщо ж він зробив це? Кажуть, що його дуже сильно тривожили війни. Тому заради миру в усьому світі він і зробив свій вчинок. Його шанують у священних містах, він надихає інших йогинов, які, пішовши з нього приклад, тримають руку вже по 20 років.

  Під час інтерв'ю Бхараті не говорить про мирське. Він вважає за краще розповідати про свої тривоги про озлобленості світу, війнах і загибелі людей. Від цього він хотів би захистити планету.

  Мир і гармонія - ось найважливіше в житті. А рука? Боліла, але старий давно до цього звик.

  В індійській релігії існує вид служіння, коли людина присвячує якусь частину тіла богу. І люди можуть, наприклад, не є або спати стоячи, а роблять це заради віри.

  А ви схвалюєте благі наміри цього чоловіка? Розкажіть про нього друзям, зробіть репост!