Головна » особистості » Злий рок клану Кеннеді

  Злий рок клану Кеннеді


  Американські біографи Кеннеді стверджують, що нібито ще в Ірландії, коли родоначальники династії були багатими фермерами, глава сімейства відмовив жебраком в шматку хліба і спустив на них собак. У відповідь він почув страшне прокляття, на яке вже в ХХ столітті наклалося, якщо так можна висловитися, не менше страшне.

  Це прокляття було пов'язано з Джозефом Патріком Кеннеді - марнославним, грубим і буквально одержимим манією влади чоловіком. Його улюблена фраза була: "Один з моїх синів стане президентом". Його дітям належало бути бездоганними в усьому ...

  У 1920 році у Роз і Джозефа народилася дівчинка. Її назвали Розмері. Спочатку вона нічим не відрізнялася від своїх однолітків, але з роками у неї виявився один недолік: вона плутала букви.

  Для Джозефа Кеннеді це стало справжнім ударом. Він порахував свою дочку божевільних і, коли Розмері виповнився 21 рік, примусив її до жахливої ​​операції на мозку - лоботомію, до якої лікарі вдаються, як правило, лише при буйному божевіллі пацієнта.

  Операція пройшла вкрай невдало: у Розмері оніміла ліва рука, м'язи шиї перестали слухатися, і голова дівчини безсило звисала набік. Це було жахливе видовище! До всього іншого Розмері назавжди позбулася дару мови. І батько не знайшов нічого кращого, як назавжди замкнути свою дочку в будинку для божевільних.

  Дослідники відзначають, що саме незабаром після цього на рід Кеннеді обрушилися численні нещастя. У 1944 році загинув Джозеф-молодший: його літак без всяких на те причин вибухнув над Ла-Маншем.

  У тому ж році сестра Кетлін втратила свого чоловіка, англійця лорда Хартінгтона, який загинув при висадці військ союзників у Франції. Через чотири роки гине в авіакатастрофі і знову у Франції сама Кетлін.

  У 1963 році знову дві смерті. Спочатку помирає Патрік, другий син Джона Кеннеді, потім від кулі маніяка в Далласі гине і сам батько - президент США.

  "Хтось там, нагорі, нас явно недолюблює!" - в серцях вигукнув Роберт Кеннеді в 1964 році. Слова його виявилися пророчими: через чотири роки, сенатор і кандидат в Білий дім був убитий, як і його старший брат, черговим фанатиком в Лос-Анджелесі.

  Сенатора супроводжували відразу кілька телевізійних груп, і так вийшло, що пряму трансляцію вбивства побачив практично весь світ.

  У 1984 році, в своєму номері в Палм-Біч, у Флориді від перевищення дози наркотиків помер молодший син Роберта - Давид.

  31 грудня 1997, за кілька годин до Нового року сімейство Кеннеді спіткала нова трагедія. 39-річний Майкл Кеннеді, старший син Роберта, загинув під час лижної прогулянки на станції Аспен в Колорадо.

  Будучи досвідченим лижником, він злетів з траси і на крутому спуску врізався в дерево. Отримавши серйозну травму хребта, він був негайно доставлений в госпіталь, де і помер, не приходячи до тями.

  А ще через два гoдa в авіакатастрофі загинув син Джона Фіцджеральда Кеннеді - Джон Кеннеді-молодший - разом з дружиною та її сестрою.

  Злий рок переслідував і тих, з ким представники клану Кеннеді були пов'язані. Жаклін Кеннеді, ставши дружиною Онассіса, оплакувала разом з чоловіком раптову смерть його своячку і таємничу загибель його першої дружини.

  Разом вони поховали улюбленого сина Онассіса Олександра, а також пережили і спробу до самогубства Крістіни Онассіс. В кінцевому рахунку і Жаклін, і Онассіс втратили все, що мали.

  Про прокляття клану Кеннеді в США знову заговорили в 2012-му. Дружина племінника 35-го президента США Джона Кеннеді - Мері наклала на себе руки. Тіло 52-річної жінки було знайдено в сараї на території її маєтку Бредфорд в штаті Нью-Йорк. Місцеві газети повідомили, що Мері повісилася.

  Мері і Роберт зв'язали себе узами шлюбу в 1994 році. Багато заздрили Мері Річардсон - ще б пак, вона вийшла заміж за сина Роберта Кеннеді і племінника президента Джона Ф. Кеннеді, ставши членом одного з наймогутніших політичних і фінансових кланів Америки!

  Спочатку подружнє життя Мері складалася досить вдало, і вона народила коханому чоловікові чотирьох дітей. Але потім, як це траплялося практично з усіма жінками в родині Кеннеді, Мері дізналася про часті зради чоловіка, що закінчилися тим, що два роки тому Роберт подав на розлучення.

  У Мері почалася затяжна депресія. Вона шукала вихід в алкоголі і наркотиках. Правда, родина Кеннеді всіляко перешкоджала тому, щоб ця інформація потрапляла в пресу.

  Мері була публічною персоною, намагаючись не "світитися" на всіляких вечірках і прийомах. Її ім'я спливало в пресі лише кілька разів, але одна лише приналежність до однієї з найзнаменитіших і найбагатших сімей Штатів і обставини загибелі знову змусили громадськість згадати про так зване "прокляття", що висить над прізвищем Кеннеді, і якихось "темних силах", "супроводжуючих "членів знаменитого сімейства. Про це сьогодні говорять навіть ті, хто не вірить в містику.