Головна » особистості » Знамениті російські письменники замість зі своїми однокласниками

  Знамениті російські письменники замість зі своїми однокласниками

  Нам деколи складно зрозуміти і прийняти, що у будь-який відомої особистості, будь то письменник, поет або кіноактор, були такі ж життєві етапи, як і у нас з вами. Вони також ходили в школу, грали в ігри зі своїми однокласниками і часом пакоснічалі на перервах. Пропонуємо вам сьогодні поглянути на сторінки шкільних альбомів знаменитих російських письменників. Впевнені, ви знайдете там багато цікавого!

  Сергій Єсєнін

  Дошкільна освіта відомий поет-балагур здобув удома. В 9 років його відправили в Костянтинівську земську школу. Вчителі захоплювалися його розумом, проте його жахливу поведінку приносило їм безліч неприємностей. Одного разу молодої людини навіть залишили на другий рік! Після Єсенін отримує освіту в церковно-приходській школі в Спас-Клепиках. Однак там він не довчився до кінця - втік до Москви. Там він іноді ходив до Московського університету вільним слухачем, проте вищої освіти так і не отримав. На цій фотографії ви можете побачити поета в правому куті. Він в оточенні однокласників з церковно-парафіяльної школи.

  Анна Ахматова

  Незважаючи на те, що з ранніх років дівчинка проявляла інтерес до навчання, в Царскосельской гімназії вона вчилася досить погано. Там вона пробула всього 4 роки. Решта року навчалася спочатку в Київській Фундуклеївкою гімназії, а потім в Петербурзі, на Вищих жіночих історико-літературних курсах. На фотографії Анна в з однокласницями з першої гімназії. Знайти її можна другий ліворуч на другому ряду знизу.

  Володимир Маяковський

  Маяковський виріс на Кавказі. З 9 років він навчався до гімназії в місті Кутаїсі. Однак його сім'я через 4 роки переїхала в Москву. Там він навчався в 5 гімназії. Але і тут все склалося не так райдужно. Буквально через 2 роки, як тільки Маяковського виключають з навчального закладу за несплату. У цьому ж році він вступає в РСДРП. На фотографії ви можете побачити перший клас Маяковського. Він третій зліва у другому ряду.

  Олександр Блок

  Якщо порівнювати шкільне життя поета з іншими, то вона пройшла досить спокійно. Він навчався в Введенській гімназії в Петербурзі. Звичайно, це не була школа вищого зразка. Однак він закінчив її, а потім вступив на юридичній факультет Петербурзького університету. На фотографії Блок другий праворуч у другому ряду знизу.

  Сподобалася стаття? Розкажіть друзям - зробіть репост!

  Попередня стаття
  знамениті невдачі