Головна » знаменитості » Знамениті коханці і серцеїди - хто вони?

  Знамениті коханці і серцеїди - хто вони?

  Знатними ловеласами не завжди бувають люди відомі і відносяться до мистецтва. Хоча останнім дає переваги у відносинах з жіночою статтю.

  Фідель Кастро свого часу ніяк не міг зрозуміти суть скандалу, викликаного стосунками Клінтона і Монікою Левінські. Його дивувало, що наявність декількох подруг лідера може спричинити політичні пересуди і покарання. У житті легенди кубинської революції, за свідченнями очевидців, було 35 тисяч жінок. Кожен день він "замовляв" по 2-3 жінки: одну для післяобіднього відпочинку, іншу - після вечері, а іноді просив і до сніданку. Коли у Фіделя запитали під час інтерв'ю, скільки у нього дітей, він не зміг назвати точну цифру, сказав тільки, що їх "ціле плем'я". Дивовижне вплив він чинив на жіночу стать. У повідомленнях ЗМІ згадується про падіння в непритомність його шанувальниць побачивши свого кумира, що повертається в Гавану з ранніх поїздок в Штати.

  Про "подвиги" на любовному фронті розповідає в книзі про своє життя "Вид зверху" відомий баскетболіст, суперзірка Уїлт Чемберлен. Він стверджує, що мав при житті 20 тисяч жінок. Правда, коли йому було вже за 60, Уїлт просив чоловіків не захоплюватися і не наслідувати його подвигам. Провести життя в одній жінкою куди приємніше, і ця міцна зв'язок приносить куди більше задоволень і задоволення. Чи була правдою описана їм інформація, складно сказати. Ці підрахунки зробив його приятель, судячи по 10 дням, проведеним Вілтом в пентхаусі. Тоді було "зафіксовано" 23 жінки. Дале, користуючись якимись математичними підрахунками, його друг таким чином підрахував "трофеї" за все життя спортсмена. У цій витівці пізніше зізнався сам Уїлт Чемберлен. Але слух так і залишився ...

  Блюзмен Джей Хоукінс своєму біографу зізнався, що має 57 дітей. Він при житті був справжнім дамським угодником, і спокусив чимало жінок. Єдине, про що шкодував співак, це незнання, скількох синів він встиг зачати. Біограф і друг Джея Марал Ніголіан після смерті "кричущого" Хоукинса відкрив сайт, на якому намагався розшукати дітей відомого виконавця блюзу. На сьогодні знайшлося 33 офіційно підтверджених сина зірки. Решта, мабуть, знайдуться пізніше.

  Життя рок-н-рольщик дозволяє вести яскраву, іноді нерозбірливу життя, і складати легенди. Один з учасників групи Kiss Джин Сіммонс своїх подружок по ліжку фіксував на Полароїд. Як він стверджує, все їх фотографії у нього збереглися. Всього за гастрольний період групи "прикрас ліжка" він нарахував 5 тисяч. У цей час у нього в якості постійної партнерки була Шеннон Твід, з корою басист уклав шлюб в 2011 році, завівши і визнавши двох дітей: 25-річного сина Ніка і 22-річну дочку Софі.

  Не можна забувати і про осіб, що залишили слід в історії. Ім'я, яке символізує мистецтво зваблювання - Джакомо Казанова. Він жив в 18 столітті, і володів багатьма талантами. Живучи виключно за рахунок карткових виграшів і чарівності жінок, він в кінці життя, втомлений від поневірянь і судових вироків, написав мемуари про своє життя "Histoirede Ma Vie" .У їх основу лягли численні любовні пригоди Джакомо, закріпили за ним статус самого легендарного коханця Італії.

  Вчені-історики, займаючись вивченням діяльності Чингісхана, з'ясували, що сьогодні 8-9 відсотків чоловічого населення (це до 16 млн. чоловік) колишньої території Монгольської імперії є нащадками великого полководця. Це число не включає ще особин жіночої статі. Такому поширенню генів Чингисхана сприяв сам стиль правління воєначальника: захоплюючи землі від Каспію до Тихого океану, він вирізав всіх, хто чинив йому опір, залишаючи в живих лише жінок, як свою власність. Обмеживши таким чином генетична різноманітність, це призвело до того, що зараз кожен двохсотий чоловік на Землі - нащадок Чингісхана.

  У список запеклих бабіїв потрапив Голлівудський серцеїд Джек Ніколсон. Чутки розносяться швидко, і, судячи з ним, актор спав з 2 тисячами жінок. У віці 77 років він "ущух", не заперечуючи, що мав славу бабієм. Посміхаючись, він говорить, що "втомився і не може суміщати роботу і різні витівки".

  Наступна стаття
  знамениті невдачі
  Попередня стаття
  Знайомтеся Санта-Клаус