Головна » Міста і країни » Знайомтеся Санта-Клаус

  Знайомтеся Санта-Клаус

  Разом з Новорічними святами дорослі згадують, а дітлахи чекають кругленького дідка з довжиною білою бородою в червоному вбранні, що приносить радість і подарунки. У кого-то він називається Дідом Морозом, у кого-то - Баббо-Наталь, у кого-то - Пер-Ноель, Святим Миколаєм, Сильвестром, а також Санта-Клаусом. З останнім ми познайомимося ближче.

  Коли можна побачитися з Санта Клаусом?

  Місце проживання Санти - Лапландія - північний європейський регіон, в самій близькості або за полярним колом. Там в містечку Рованіємі облаштована його резиденція, відкрита для відвідувачів весь рік. До нього не потрібно записуватися в чергу заздалегідь або купувати спеціальний квиток. Природно, в різдвяний і новорічний періоди наплив гостей куди більше, ніж в інші дні. Особисті зустрічі та листи - це далеко не всі способи зв'язку людей з Санта-Клаусом. Сьогодні спілкування відбувається за всіма сучасними каналами: WhatsApp, Viber, Skype.

  Як влаштоване життя Санта Клауса?

  Біля входу в резиденцію стоять фігурки казкових тролів. По дорозі до кабінету Санти можна обзавестися сувенірами, які продаються в спеціалізованій крамниці. У приймальні на столах лежать червоні скатертини, височить прикрашена новорічна ялинка, навколо безліч подарунків. Стаючи на "килим" починається відлік кроків до зустрічі з "ним самим". Санта-Клаус сидить на великому троні, а на стінах розвішані картини з життя новорічних персонажів, а також портрети попередників головного новорічного діда.

  Вітаючи гостей, легендарний дідок пояснює, що може швидко говорити на всіх мовах. Особливо легко це дається йому в святкові дні. Але краще вести розмову англійською. Офіційні години прийому тривають з 8-9 ранку до 5-6 годин вечора. Протягом всього року - 365 днів. Годині після 7 він їде дивитися на північне сяйво. Складно назвати обов'язки Санти роботою, скоріше, це стиль і уклад життя.

  Після виконання всіх справ, Санта відправляється в свій власний будинок, де дружина готує його улюблену рисову кашу, і де немає туристів. Містечко для його відпочинку називається Корватунтурі.

  Як Санта став Санта Клаусом?

  За розповіддю самого господаря резиденції, Сантою він став ще, будучи хлопчиськом. Йому дуже подобалося дарувати подарунки, кількість людей, яких він обдаровував, росло з кожним роком. Потім довелося пройти навчання в школі для ельфів, а це зайняло без малого сто років ... так що питання про свій вік Санта воліє мовчати.

  Чим захоплюється Санта Клаус?

  У зимові дні він любить пірнати в ополонку, після чого зігріватися в сауні. Робить це він не кожен день: довга борода довго сохне. Влітку його приваблює рибна ловля. Незважаючи на свій похилий вік, Санта робить вправи, їсть кашу і дотримується здорового способу життя - чого бажає всім своїм шанувальникам!

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!