Головна » технології » Знайомі винаходи, які кардинально змінилися. Частина 2

  Знайомі винаходи, які кардинально змінилися. Частина 2

  Жорсткий диск і принтер розміром з кімнату, газонокосарка, якій можна косити поля, - це все попередники сучасної техніки. Часто такі прадідуся навіть приблизно не нагадують своїх нащадків. Однак з чогось же треба було починати ...

  газонокосарка

  Перший апарат тестували в Ботанічному саду в Міссурі в 1916 р Функцію свою він виконував. Ось тільки була настільки гучною і громіздкою, що через кілька тижнів від неї відмовилися. Тільки через рік була представлена ​​газонокосарка, яка звучала "прийнятно" і була більш зручною в управлінні.

  принтер

  "Разностная машина" Чарльза Беббріджа була запущена в 1834 році. Це був величезний механічний "комп'ютер", який друкував текст на листках по заданих параметрах. Конструкція була настільки складною, що повністю її відтворити за рештою кресленнями вийшло тільки через 150 років.

  Тренажери

  Шведський лікар-ортопед сконструював перші м'язові тренажери і апарати для стимулювання роботи суглобів. З 1893 року ці фірми були особливо популярними виключно у аристократів. Давалася взнаки висока вартість і елітарність високою медицини. Щось подібне в менших габаритах і з тією ж низькою функціональністю сьогодні продаються в різних телемагазинах. Дивно, але ціни залишилися ті ж за техніку сумнівної корисності.

  Хімічна завивка волосся

  Карл-Людвіг Несслер в 1905 році представив диво-апарат для "хімії". Волосся моделі накручували на важкі латунні стрижні. Щоб вони не звисали під власною вагою, їх підвішували на спеціальному штативі. Стрижні поступово розігрівалися і завивали волосся. Популярність у пристрої була величезна, хоч процес тривав близько 5 годин. Це вам не сучасна плойка, тоді терпіння потрібно було.

  телекомунікаційна вежа

  Нікола Тесла першим представив конструкцію, яка могла транслювати енергію без проводів. Вежа Ворденкліф обросла безліччю міфів і легенд: від генератора погодних аномалій до порталу в інші виміри. Вона була в єдиному екземплярі, але саме її напрацювання лягли в основу сучасних базових станцій для стільникового зв'язку.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!