Головна » прикмети » Знаки долі - як розпізнати підказки вищих сил і правильно скористатися ними

  Знаки долі - як розпізнати підказки вищих сил і правильно скористатися ними

  Більшість людей не помічає знаків, які посилають їм вищі сили. Хто конкретно мається на увазі під цим визначенням? Практично всі без винятку люди користуються захистом ангела-хранителя, який завжди готовий наставити на істинний шлях і підказати правильне рішення в складній ситуації. Головне - почути його.

  Крім цього, покійні родичі теж здатні посилати знаки. Найчастіше вони є у снах, попереджаючи про проблеми і підказуючи вірні способи їх вирішення. Близькі люди не йдуть назавжди після смерті. Вони незримо присутні в житті своїх родичів, виконуючи функції ангела-хранителя або допомагаючи йому. З розповідей відомої відьми Вікторії Райдос відомо, що відьма може стати наставницею для своєї внучки навіть після смерті.

  Вірять в знаки долі навіть атеїсти. Але їх точка зору відрізняється від думки віруючих людей і окультистів. Якщо вірити цій теорії, крім свідомості, є ще й вища Я, яке і бере на себе роль ангела-хранителя, незримого духу-наставника або духу родича, що захищає сім'ю. Можливо, знамення посилає особиста інтуїція, яку теж можна віднести до проявів вищого Я.

  В цілому, складно сказати про те, звідки виходять підказки на життєвому шляху. Все залежить від того, в кого ви звикли вірити і чиє існування підтримуєте своєю вірою. Однак з тим, що такі знаки існують, сперечатися складно - надто багато свідчень від людей, які не сіли в розбився пізніше літак, а також зробили інший, правильний для них вибір, після отримання таких підказок від долі, ангелів, вищих сил або духів предків.

  Знаки долі в любові - як дізнатися свого майбутнього чоловіка

  Найпоширеніші знаки долі в любові - це сни. Іноді майбутній чоловік сниться ще задовго до знайомства. Існує чимало історій і легенд про те, що жінка бачила своє весілля уві сні. До речі, за старих часів користувалися особливими обрядами і змовами для того, щоб побачити уві сні судженого. Популярні вони і зараз.

  Як розпізнати знаки долі в любові? Прагнення поворожити на відносини - один з них. Ймовірно, вищі сили підштовхують вас до такого способу дізнатися майбутнє вашого союзу. За вас можна тільки порадіти, якщо прогноз виявився позитивним. Якщо ж ні, нав'язливе бажання сходити до ворожки або взяти в руки карти може бути попередженням про нещасливе продовження роману.

  Але, зрозуміло, найголовніший знак - це ваші почуття до людини, про який йде мова. Коли приходить справжня любов, люди не замислюються про підказки вищих сил. Вони точно знають, що будуть разом з коханим.

  Знаки долі - як розшифрувати особисті прикмети

  Отже, як розпізнати знаки долі? Практично у кожної людини є особисті прикмети. Іноді вони засновані на народній мудрості, яка століттями передавалася з покоління в покоління, від людини до людини. Але особисті спостереження теж можуть стати непоганою базою для створення особистих прикмет. Навіть незважаючи на те, що нічого спільного з прикметами предків вони не мають. Справа в тому, що вищі сили можуть посилати підказки самими незвичайними способами.

  Лаплас, Пьер-Симон

  Так, відома історія французького математика П'єра-Симона Лапласа, який жив в 18 столітті. Він часто ставав жертвою вуличних шахраїв. Як математика, його цікавила статистика, і він зробив предметом вивчення своє невезіння, записуючи все, навіть не пов'язані між собою події днів, в які йому доводилося віддавати гроші шахраям. В результаті П'єр-Симон зауважив, що стає жертвою злочинців тільки тоді, коли його тапочки не перебували на звичному місці. Спостереження вченого показали, що його тапочки зникали вночі кожен раз перед втратою грошей в результаті шахрайства.

  Таким чином, якась сила посилала сигнал людині, нехай і дещо незвичним способом. Зрозуміло, пропажа тапочок навряд чи може вважатися достовірною прикметою. Це лише приклад знака, який можуть посилати вищі сили. Кожна людина може провести роботу, подібну дослідженню П'єра-Симона, - зіставити між собою події, і отримати в результаті особисту прикмету. Знаючи, як саме посилають вам знаки, можна запобігати погані події.

  Якщо говорити про прикмети, які відомі практично кожному, то вірять в них далеко не все. Втім, і спрацьовують прикмети теж не у всіх без винятку. Точніше, не у всіх однаково. Так, наприклад, для однієї людини влетіла у вікно птах - до смерті, а для іншого - до весілля. Прийнято вірити, що зустріч з чорною кішкою - до біди, але багато хто вважає, що вона принесе тільки удачу.

  Все залежить від особистих спостережень, адже все прикмети мають по кілька значень, іноді кардинально відрізняються один від одного. Вивчення народних прикмет допоможе знайти мудрість. Але не забувайте, що особисті спостереження важливі і тут. Існуючі прикмети - тільки основа для прагнення до знань.

  Як зрозуміти знаки долі з повсякденних подій

  Іноді навіть пісня, почута по радіо в потрібний момент, може стати відповіддю на питання. Як зрозуміти знаки долі, які є людині практично кожен день? В першу чергу, потрібно навчитися з помічати. Інтуїція підкаже вам - знак чи це або просто збіг. Існує просте сучасне ворожіння - згадайте питання і включіть радіо або телевізор. Перша почута фраза - відповідь на ваше запитання.

  За старих часів було святочне ворожіння на майбутнє - підслуховування. Вночі дівчата виходили на вулицю, відраховували певну кількість кроків і слухали голосу з будинків і мови випадкових перехожих. За почутому тлумачили прогноз на наступний рік. Подібним чином можна дізнатися відповідь на будь-яке питання, якщо вищі сили цього бажають. Якщо ви роздумували про якусь проблему, і випадкова фраза перехожого, навіть не звернена до вас, здається непоганим рішенням - дійте так, як велять вищі сили, і удача буде з вами.

  Бувають і більш незвичайні таємні знаки долі - невипадкові зустрічі. Навіть незнайомець може зіграти важливу роль в житті людини. Це може бути попутник в транспорті, наприклад. Якщо ви зустрілися з дивною людиною - "провідником", як їх називають, який дав вам підказку, запам'ятайте сказане ним - обов'язково стане в нагоді. Такі зустрічі трапляються дуже рідко. Не кожному вищі сили посилають такі подарунки.

  Як бачити знаки долі - другий шанс

  Про те, як бачити знаки долі, може розповісти ваш життєвий шлях. Як часто ви вдруге наступаєте на ті ж граблі? Як правило, перший випадок служить таким собі попередженням. Він не приносить серйозних проблем, людина обходиться "малою кров'ю". Ситуація була послана вищими силами для того, щоб їх підопічним був отриманий певний досвід. Якщо ж він не прислухається до їхніх порад, повторення ситуації може привести серйозні проблеми і навіть закінчитися смертю. Існує таке прислів'я - ображений ангел двічі не прилітає.

  Так, більшість загиблих на Титаніку вже мало проблеми з водою в минулому. Хтось із жертв катастрофи ледь не потонув у дитинстві, хтось - втратив свідомість у ванній. Ситуації були різними, і вони повинні були навчити людину уникати води - вищим силам відома причина смерті кожного. Але далеко не завжди люди прислухаються до підказок понад.

  У Північній Кароліні донині стоїть будинок, в який тричі потрапила блискавка. Зараз він безлюдний і має славу поганого місця, населеного привидами. Перше попадання блискавки господарі вважали випадковістю. Друге теж не змусило їх змінити місце проживання. Третє ж стало причиною смерті мешканців. Сусіди переконані, що вони повинні були прислухатися до підказок вищих сил, які попереджали про несприятливому результаті.

  Як навчитися читати знаки долі - удача і невдача

  Про те, як навчитися читати знаки долі, розповіли американські дослідники. Неодноразово в пресі друкувалися матеріали про те, що близько 15% пасажирів не було на рейс, який очікувала катастрофа. Зазвичай цей показник набагато нижчий - до 5%. Опитування показали, що частина людей, які уникли смертельного рейсу, банально запізнилися.

  Обставини склалися в їхньому випадку так, що встигнути на літак не вийшло. У їх числі втрата документів, забуті ключі, поломка авто та інші неприємності, які врятували їм життя. Невдачі - це теж підказки, найчастіше негативного характеру. Існує прикмета - якщо довелося повернутися за забутою річчю, потрібно подивитися в дзеркало, і тоді невдачі не трапиться. Але якщо повертатися довелося три рази, зустріч або поїздку краще скасувати - це попередження від вищих сил.

  Якщо у вашому житті трапляються неприємності або затримки, не турбуйтеся. Можливо, це допомогло вам уникнути більш серйозних проблем, а може бути, навіть загибелі в катастрофі. Все, що трапляється - на краще. Втрачаються речі, все падає з рук, брудниться одяг - швидше за все, вищі сили затримують вас, щоб уникнути біди. За легендою, капітан Флінт не виходив в море, якщо у нього не виходило розкурити люльку з першого або другого разу, а герцог Кумберлендскій наказував повернути карету до палацу, якщо зустрічав двох або більше сажотрусів.

  Везіння в дорозі - теж прикмета, але хороша. Якщо перед вами відкриваються всі двері, а світлофори перемикаються на зелене світло, зустрічаються потрібні люди і випадково відбуваються хороші події - ви в потоці. Вам потрібно продовжувати робити те, що ви почали. Всесвіт вам не пробачить, якщо ви складете руки і перестанете діяти тоді, коли вона намагається вам допомогти. Запам'ятайте цей настрій потоку, і спробуйте зберегти його надовго - це природний стан щасливого і успішної людини.

  Як бачити знаки долі уві сні

  Деякі люди, які уникли великої аварії, говорили, що раптово передумали і скасували поїздку за власним бажанням. Частина з них побачила погані сни, частина - просто повірила своїй інтуїції. Не варто скидати з рахунків значення поганих сновидінь, частіше за все, вони просто попереджають про погане і рекомендують змінити ситуацію в кращу сторону.

  Сновидіння, які ви бачите перед важливою подією, часто виявляються пророчими. Сірі, погано запам'ятовуються сни не віщують нічого особливого. Якісь очікування виправдаються, а й невдач не уникнути. Хороші і яскраві сни обіцяють удачу. Кошмари і сновидіння, які залишають після себе гнітюче відчуття тривоги - це попередження, до нього потрібно прислухатися.

  Можна замовити пророчий сон. Існує чимало змов і обрядів для цього. Але пам'ятайте, що магія сну - справа складна. Однак і її можливості широкі. Варто тільки згадати сновидицей з Битви екстрасенсів Марію Ган, яка перетворила свій талант в засіб для допомоги людям. Сновидійна магія допоможе не тільки отримувати підказки вищих сил, але і іншу інформацію, яка може вам стати в нагоді.

  Тлумачення снів - окреме питання. Значення можуть бути протилежними, в залежності від сонників. Тут буде правильним той же підхід, як і в випадку з прикметами. Спостерігайте, записуйте, робіть висновки. Особисті тлумачі сновидінь відрізняються найвищою точністю.

  Знаки долі на тілі людини - родимки, родимі плями, травми

  Родимки, родимі плями і навіть прищі і бородавки - все це знаки долі на тілі людини. Рідні плями - завжди несприятливий знак. Особливо, якщо це велика пляма яскравого або темного відтінку. Як правило, вони вказують на необхідність відпрацювання карми. Докладні посібники можна отримати, знаючи значення рідної плями. Показником поліпшень долі буде освітлення або зникнення відмітини.

  Кожна родимка має своє значення. Зазвичай вони говорять про схильність або талантах, які є у людини. Іноді родимки вказують на певні зміни в житті, якщо з'явилися недавно. Їх значення потрібно враховувати. Так, наприклад, родимка на мізинці правої руки вказує на талант підприємця. Це можна враховувати у прийнятті рішень.

  Прищі і бородавки - тимчасові знаки долі на тілі. Існує чимало прикмет про прищі. Наприклад, прищ на носі говорить про те, що в вас хтось закохався. Підозрюєте, що ця людина не може зважитися на перший крок? Ви можете це зробити самі, в цьому може полягати послання вищих сил. Значення бородавок схоже зі значенням родимок, але носить тимчасовий характер і пов'язане з вашим оточенням.

  Дорожня нумерологія - знаки долі в номерах машин

  Як розшифрувати знаки долі в дорозі? існує кілька нумерологічних прикмет, які розкажуть вам про майбутнє вашої поїздки. Так, наприклад, помітити машину з таким же номером, як у вас - до удачі. Зрозуміло, абсолютно таким, як у вас він не буде. Якщо відрізняються тільки букви або всього одна цифра - це дуже добре, вищі сили благословляють ваш шлях.

  Крім цього, віщують удачу номера машин, схожі з датою вашого народження, а також номером будинку і квартири. Якщо у вас є щасливе число, зустріти його в дорозі - дуже добрий знак. Легко здогадатися, що невдале число буде передвіщати тільки погані події.

  Знаки долі в дорожньої нумерології - це ще й номери машин з однаковими числами, наприклад, 777 або 222. Якщо число - ваше щасливе, очікуйте хороших подій. Але якщо ви бачите аварію, в якій взяла участь така машина, навряд чи це позитивне ознаку. Крім цього, не забувайте звірятися зі значеннями чисел в нумерології - можете дізнатися багато цікавого.

  В цілому, в справі надіслання знаків і ознак вищі сили можуть бути досить винахідливими. Їх підказки гідний кожна людина на землі. Однак розтлумачити їх немає так вже просто.