Головна » Істоти і полтергейсти » Знаки чаклунського дару

  Знаки чаклунського дару

  Таке питання найчастіше задають люди, які тільки почали досліджувати чаклунство. Насправді причетність до сім'ї іменитих відьом або наявність циган серед родичів дає не так вже й багато переваг. Магічні здібності є у кожного, в більшій чи меншій мірі. Описані в цій статті ознаки відьми допоможуть дізнатися, чи є у вас схильність до занять магією більше, ніж у інших.

  Якщо у кого-то з вашої родини були надприродні здібності, висока ймовірність того, що дар дістався і вам. Існує повір'я про те, що вмираюча відьма зобов'язана передати свої здібності, інакше вона ризикує відходити кілька днів. Частково це правда, так надходять чорні сільські чаклунки. Трапляються й інші варіанти, наприклад, спадкування магічних здібностей нарівні з іншими талантами.

  Як дізнатися, чи були в родині відьми? Дуже просто - запитайте у старших родичів. Може бути, ваші батьки розкажуть про знахарки, чаклунки або далеких предків з незвичайними талантами. Літні члени сім'ї можуть пам'ятати більше - зверніться до бабусь і дідусів, пошукайте інформацію про більш далеких предків. Якщо хтось із них був відправлений на заслання, постарайтеся з'ясувати причину - "за поширення забобонів"До таборів часто відправляли знахарів і інших людей з незвичайними здібностями.

  Чаклунки не завжди бажають бути відвертими навіть зі своїми дітьми з різних причин, наприклад, вважаючи їх надто молодими або легковажними. За допомогою ознак відьом ви з легкістю дізнаєтеся в одному з членів сім'ї людини з родовим даром до магії. Це буде означати, що ви теж можете мати такими здібностями. Чим менше дітей в сім'ї, тим більша ймовірність того, що дар дістався саме вам. Правда, брати і сестри часто компенсують один одного, вивчаючи різні методи.

  присутність єврейської або циганської крові - непоганий знак, якщо ви сподіваєтеся виявити у себе магічний дар. Правда, розвивати його все одно доведеться, родовід не зможе зробити всієї роботи замість вас. Ці народи славилися сильними магами, швидше за все, частина дару дісталася і вам. Це стосується і до людей, серед предків яких були козаки. Останнім завжди приписували незвичайні здібності. Вивчіть свій родовід, швидше за все, дізнаєтеся щось нове.

  Безпомилковий спосіб того, як виявити в собі відьму - це пам'ять про минулі життя. Люди з сильним даром пам'ятають їх, але найчастіше забувають у міру дорослішання. Зате в дитинстві із задоволенням розповідають родичам про минуле. Запитайте батьків, може бути, ви теж любили веселити їх розповідями про життя в іншому часовому відрізку?

  Як дізнатися, відьма я - вивчення себе самої

  Можливо, ви вже почали помічати ознаки здібностей, властивих чаклункам. Придивіться до себе і свого оточення, це допоможе знайти відповідь на питання.

  Настрій людини з магічними здібностями завжди пов'язано з погодою. Справа в тісному зв'язку з природою і навколишнім світом. Коли ви сумуєте, на небі починають збиратися хмари? Гнів закінчується грозою або ураганом? Радісний настрій супроводжується сонцем? Якщо за вікном різко змінилася погода, задумайтеся, чи не в вас чи справа. До речі, негода рідко викликає незадоволення у чаклунки, вона любить природу у всіх її проявах.

  Зв'язок з навколишнім середовищем може виражатися і в залежності від циклів природи. Активне життя в літню пору, спокій восени, якась відчуженість в холоду і пробудження від зимової сплячки з першим весняним потеплінням часто стають ознаками відьми. Енергія місяця також впливає на людей з незвичайним даром. В повний місяць вони відчувають себе по-особливому, їх зачаровує вид небесного світила.

  Поспостерігати варто і за людьми, з якими не складаються стосунки. Доля ворогів - це тест на відьму. Якщо людина вас образив, а після цього з ним трапилося нещастя, можливо, ви чаклунка. Вороги відьом завжди отримують по заслугах. Побажання збуваються, і не тільки погані, але і хороші. Може бути, ваші друзі помітили, що після того, як ви побажали їм удачі, їх чекав приємний день. Загадані для себе бажання теж часто збуваються.

  Незважаючи на чималу кількість друзів і увагу чоловіків, жінки з магічним даром часто вважаються білими воронами. Якщо суспільство вас не розуміє, може бути, ви просто одна з тих, хто володіє надприродними здібностями. Відьми не вписуються у встановлені суспільством правила і норми моралі, що виділяє їх з натовпу. Сонячні батареї зовсім не так, як оточуючі. Проблеми подруг і знайомих вам незрозумілі. Чаклуни рідко бувають патріотами. Такі люди - самі собі держава. Вони не потребують приналежності до групи.

  При цьому ви адаптуєте до будь-якої компанії, але це вміння з'являється вже з досвідом - і чаклунським, і життєвим. Відьма завжди знає, як правильно себе вести, коли можна промовчати, а коли різко висловитися.

  Якщо ви вірите в чудеса і задаєте собі питання - чи не відьма я, відповідь, швидше за все, ствердна. Віра в диво - основа магії, без неї не спрацює жоден ритуал. Навіть якщо ви виросли в сім'ї, в якій не вірять у прикмети, самі добре з ними знайомі. Швидше за все, вам подобаються книги і фільми про відьом і інших таємничих істот. Це лише один із проявів тяги до незвіданого.

  Інтуїція і сновидіння також допоможуть виявити відьму. Ви передбачає погані і хороші події, знаєте наперед, чим закінчиться той чи інший захід. Навіть ненавчені віщунки бачать віщі сни. Якщо здібностей до пророкувань немає, чаклунський дар може проявлятися як яскраві сновидіння з насиченим сюжетом. Сон, в якому відьма, дарує книгу або навчає сплячого чогось, говорить про наявність магічних здібностей.

  Тест на відьму

  Чаклункам комфортно в невідповідних з точки зору звичайних людей місцях - цвинтарях, віддалених від цивілізації куточках природи. Особливо варто відзначити місця сили, але їх вплив відчувають навіть не мають ніякого відношення до магії. Відьми рідко бояться залишитися на самоті на темному цвинтарі, в занедбаній церкві або глухому лісі. Природа дарує їм силу і енергію, дозволяючи творити чаклунство.

  Якщо на природі ви відчуваєте себе як вдома, намагаєтеся захищати її від руйнівної цивілізації, в вас є щось від відьми.

  Чаклунки, зв'язок яких з природою сильна, не залишаються байдужими до рослин. Кожна жінка любить отримувати квіти в подарунок, але відьми ще й користуються величезною кількістю спецій, вважають за краще трав'яні чаї звичного кава, вміють робити смачні і корисні ліки, захоплюються виготовленням домашньої косметики.

  Тварини теж частина природи. Люди, що володіють чаклунським даром, рідко відчувають неприязнь до живності. Багато маги відмовляються від тваринної їжі, оскільки відчувають еманації страждань на бойнях. Живі істоти відповідають взаємністю, в будинок чаклунки часто залітають птиці. Їй можуть бути корисні прикмети про пернатих. До дверей, за якими живе людина з паранормальними здібностями, часто приходять бездомні коти і собаки.

  Це ж стосується і мінералів. Прикраси люблять багато дівчат, але не кожна стане колекціонувати привабливі чимось незримим кристали. Якщо вас заворожує гра світла на гранях мінералів, можливо, ви підсвідомо намагаєтеся працювати з камінням, заряджаючи їх енергією і направляючи на потрібні цілі.

  Я відьма - що робити

  Багато чаклунки ведуть звичайний спосіб життя довгі роки, не здогадуючись про прихований талант. Такий стан справ не влаштовує нестандартного людини. Все здається сірим і похмурим. Бажання знайти щось нове або змінити обстановку не покидає приховану відьму. Талант до чаклунства може спати десятиліттями, зрідка даючи про себе знати віщими снами або збуваються побажаннями. Він обов'язково приведе вас до його розвитку, адже володіють магічними здібностями завжди відчувають інтерес до потойбічного.

  Отже, що ж робити, якщо ви відьма? Перше, що потрібно зробити - це почати вчитися. Мається на увазі не тільки окультна література. Чаклунки розумні і ерудовані в основному завдяки цікавості. Їх залучають як точні, так і гуманітарні науки. Не обмежуйте тягу до пізнання і вивчайте все, що здасться цікавим.

  Вчіться контролювати емоції і бажання. Правда, це залежить від світогляду, яке сильно відрізняється виходячи з вибору в бік темного або світлого чаклунства. Розберіться в магічних і околомагіческіх течіях і постарайтеся зрозуміти, яке тягне вас більше. Приділяйте увагу медитацій, дихальним вправам, шукайте відповідні навчальні методики.

  Відповідь на питання, що робити з магічними здібностями, однозначна - розвивати їх і освоювати таємниці чаклунства. Якщо ви не будете цим займатися, негативні наслідки не настануть, але майте на увазі, що подібний дар знадобиться в майбутньому. Крім того, пам'ятайте, що відьомське мистецтво передається у спадок і від цього факту не позбутися ніяк.