Головна » Астрал » Чи знаєте ви, як екстрасенси бачать душі померлих?

  Чи знаєте ви, як екстрасенси бачать душі померлих?

  З давніх-давен люди сперечаються, чи існує загробний світ, душа людини, реінкарнація. До сих пір людство не може знайти правильну відповідь на ці питання і зрозуміти, чия ж теорія вірніше. Різні екстрасенси також висловлюють свою думку щодо того, чи існує загробний світ і як він виглядає.

  З огляду на той факт, що більшість медіумів під час роботи користуються підтримкою вищих сил, людських душ, більшість з них схильне вірити в те, що існує якийсь паралельний світ, астральний світ, в якому живуть безсмертні душі людей.

  Якщо вірити інформації, яку поширюють самі екстрасенси, маленькі діти з раннього віку здатні бачити душі померлих людей. Однак далеко не у кожної дитини подібна здатність зберігається. У більшості людей в міру їх дорослішання зв'язок з потойбічним світом все більш слабшає.

  Але деякі з них зберігають свій творчий хист, і якщо їх розвивати, то в майбутньому з цієї людини вийде непоганий екстрасенс. Вельми в рідкісних випадках здатності можуть повернутися до людини, відкритися в старшому віці. Для цього необхідний дуже сильний поштовх.

  Наприклад, людина може пережити клінічну смерть, важкий емоційний шок, серйозне захворювання або довгий час присвятити духовній практиці, що допоможе розвинути втрачені здібності. Завдяки своєму дару екстрасенс здатен відчувати енергію не тільки живих людей, а й уже покійних.

  На питання - як виглядає душа людини після смерті, медіуми не можуть дати однозначної відповіді. Деякі екстрасенси запевняють, що приходять до них душі виглядають у вигляді енергетичних згустків. Інші ж запевняють, що душа приходить в тому образі, в якому все знали людини при житті.

  Зазвичай для встановлення контакту екстрасенса слід налаштуватися на енергетику. Для цього використовується якась річ померлого або його фотографія. Також можна використовувати і інший спосіб призову душі - використовуючи маятник або спіритичну дошку.

  Однак найкраще, якщо при подібних маніпуляціях з вами знаходиться досвідчений медіум, який хоча б кілька разів успішно спілкувався з душами померлих. В іншому випадку подібний захід може бути небезпечно, так як на ваш заклик може з'явитися не тільки конкретно та душа, яку ви хотіли бачити, але і інші сутності з потойбічних світів.

  Чи бачать кішки душі померлих?

  З давніх-давен нам відомо, що кішка - це дуже непроста тварина. У Стародавньому Єгипті їх особливо шанували, в Римі вважали символом свободи і незалежності. Навіть в Японії і Китаю кішки були берегинями, яких обожнювали і всіляко балували.

  На Русі люди вірили, що кішка - це подруга будинкового. Вони разом захищають житло від злих духів, грають, дружать і навіть використовуючи кота можна перевезти будинкового на інше місце проживання.

  Чимало людей вірять те, що коти мають надприродні здібності: можуть лікувати людей, попереджають про різні події (саме тому існує так багато прикмет, пов'язаних з білими, чорними, рудими котами).

  Напевно, кожен господар такого пухнастого улюбленця помічав, що іноді кішка завмирає, починає дивитися в одну точку, в якій по суті немає нічого цікавого, а потім починає здійснювати неадекватні дії. Наприклад, тварина може прийняти оборонну позицію або раптово дуже злякатися і кинутися навтіки.

  Якщо тварина вигинає спину, шипить, рухаючись до якоїсь певної точки, це може говорити про те, що кіт бачить щось, що недоступно людському оку, і намагається напасти на це, захистити свого господаря.

  Екстрасенси також наполягають на тому, що ці містичні тварини, шановані ще з давніх часів, здатні бачити і душі померлих людей, і істот з інших потойбічних світів. Адже з давніх ці тварини виконували функцію провідників у світ мертвих або супутниць могутніх духів і богів.

  Чи здатні собаки бачити душі померлих?

  Те, що кішки з давніх пір вважалися магічними істотами, відомо всім. Однак що можна сказати про собак? У різних легендах і переказах можна наштовхнутися на те, що саме собаки були стражами загробного світу. Наприклад, індійці вважали, що бога загробного світу Яму супроводжують два чотириокого пса. У грецькій міфології були триголовий пес Цербер і двоголовий Ортр.

  Триголовий пес Цербер

  Досить часто саме пси були охоронцями, Стерегуще двері в підземний світ. У китайській міфології річку нечистот, яка веде в підземне судилище, також охороняє пес. У маврикійської міфології також є легенда про те, що світ мертвих охороняє зла острозубие собака. Для того, щоб покійний зміг відігнати стражника, в руки йому клали горобинову або липову палицю.

  Як ми бачимо, собаки тісно пов'язані з загробним світом. Однак чи здатні на сьогоднішній день наші милі і добрі улюбленці якимось чином взаємодіяти зі світом мертвих? Серед всіх собак особливими вважаються чотириокі. Тобто ті, у яких над очима розташовано два білих або чорних плямах. Такі плями не є відмінною рисою породи.

  Люди вірять, що саме ця тварина може відчувати появу різноманітних духів мертвих або злих сил і захищати свого господаря від них. На Тибеті вірять, що такі собаки ніколи не дрімають. Навіть якщо у тварини закриті 2 звичайних очі, то плями продовжують розглядати всі навколо. Люди вірили, що таке тварина може навіть захистити душу покійного від демонів.

  Чотириокий пес

  У міфах Комі є одна легенда, яка свідчить, що чорт перетворився на звичайну людину і прийшов в хатинку, де жив мисливець. У того якраз був Чотириокий пес. Чорт викупив тварину і вбив його, так як воно заважало йому і щоночі відлякувало від мисливця духів своїм гучним гавкотом.

  З чотириокого псами пов'язано чимало міфів. Наприклад, вони здатні відігнати душі чаклунів від своїх господарів. Якщо цей пес довго виє, то це віщує появу небіжчика.

  Ці тварини здатні спілкуватися між собою, розуміти людську мову. Через таку собаку переступати не можна - до біди, приготувавши обід, першу ложку потрібно віддати собаці - повага за її віддану працю.

  Якщо вбити це тварина, воно буде мстити з того світла. Передання про подібні тварин зустрічаються на Тибеті, у монголів, в індійських легендах, в міфах народів Комі, у древніх скіфів, в Таджикистані, у бурятів і тувинців, калмиків. Зороастрійці також вірять, що якщо таку собаку посадити поруч з покійним, то вона відганяє від померлого злих духів.

  Можна зробити висновок, що, можливо, більшість собак не здатне взаємодіяти з потойбічним світом, але "чотириокі" собаки дійсно не тільки бачать душі померлих, чаклунів і демонів, але і здатні захистити свого господаря від будь-якої магічної небезпеки.

  Побачити душу померлої людини вельми складно. А ось відчути його присутність можуть багато людей. Зверніть увагу на поведінку своїх домашніх вихованців, можливо, вони підкажуть, чи є з вами поруч мешканці потойбічних світів чи ні.