Головна » Істоти і полтергейсти » Знаки ангелів і отримання допомоги від божественних сутностей

  Знаки ангелів і отримання допомоги від божественних сутностей

  У дитинстві людський погляд чистий, і діти часто приймають як належне чудеса, які чиняться навколо них. Дорослі ж, навпаки, найчастіше в упор не бачать, в чому полягає послання згори, вперто продовжуючи творити свої земні справи і не звертаючи уваги на ангельські знаки. Щоб не опинитися в становищі сліпого, що не бачить очевидних речей, потрібно знати які ці небесні сигнали.

  По-перше, це пташині пір'їнки. Всім відомо, що ангели крилаті, а тілом та обличчям прекрасні, їх оточує відблиск божественного світла. Виглядом своїм вони є втіленням того, що близько людям, приємно і зрозуміло. Через свої крила як втілення божественності вони можуть посилати сигнали про те, що все буде добре. Коли вам сумно, ви засмучені, думаєте як погані ваші справи, з нізвідки може з'явитися біле пір'їнка. Це - ангельські знаки, що говорять що вас підтримують понад і все налагодиться. Ангел змахнув над вами крилом і впустив перо в вашу долоню.

  Крім пера, знаком може бути і стилізоване серце, як символ любові і щирості. Намальоване на асфальті сердечко або калюжа в формі серця, хмара, подібне серцю, що попався під ноги камінчик - це все прояви ангельського присутності. Небеса як би говорять людині не падати духом, бо вони поруч. Навіть якщо людина пережила трагедію і втратив близьку людину, знаки ангелів говорять як минуще і крихке земне буття, а за гранню життя все близькі душі зустрічаються знову.

  Третім знаком є сновидіння, через які в свідомості відкривається все приховане і просочуються підсвідомі образи. В тому числі, виявляють себе ангели. Побачити ангела уві сні - дуже добрий знак, що може означати пряме послання через розмову або просто стати наданням любові і підтримки. Прийшовши уві сні божий посланник ознаменує собою настання важливого життєвого періоду, абсолютно необов'язкового повного труднощів і випробувань, немає. Це може бути символ близького щастя. Може бути, таким чином вам кажуть що ви вибрали правильний шлях у житті, висловлюють своє схвалення.

  В нумерології існує особливий розділ, іменований ангельськими числами. Це - сукупність кількох однакових цифр, регулярно трапляються людині на очі. Це можуть бути як двозначні, так і тризначні комбінації, у кожної з яких своя трактування (приклади - 22.22, 33, 999 і так далі). Сюди входять і так звані "дзеркальні числа", щасливі номери квитків і багато іншого. Вони кажуть про удачу, небезпеки, підтримки та інших важливих речах.

  Ще одним способом прояви себе для ангелів є музика. Як відомо, вона - не що інше, як спосіб висловити послання шляхом найбільш тонким і чутливим для людської душі. Свідомо людина може навіть не зрозуміти що отримав виразне послання.

  Неможливо охопити всі прояви божественного в нашому житті, все знаки, через які небесні створіння спілкуються зі смертними людьми. Головне - слухати своє серце, бути уважним до дрібниць і щирому вірити. Адже жодне знання не замінить віру.

  Ангельська терапія Дорін Верче

  Дорін Верче

  Ангельська медицина вперше була описана Дорін Верче, доктором філософії, магістром і бакалавром мистецтв в практичній психології. Народжена Дорін була в родині жінки, якій практикувалося духовне цілительство, що з дитинства заклало в її душу віру в надприродне. Через свою досить нелегке життя письменниці не раз доводилося шукати ради, допомоги і розради у Небес і їх посланців. Як говорила сама Дорін Верче, ангели дарували їй мудрість і любов, поділилися частинкою свого божественного світла.

  На своїх семінарах Дорін вчила людей правильно спілкуватися з Небесами, а для тих, хто не може їх відвідати, написала книгу "Ангельська терапія". Будучи духовним цілителем і психологом, вона навчала своїх клієнтів методам, за допомогою яких можна зцілити душу, розум, фізичне і тонке тіло, отримати вищу допомогу. Цілителька об'їздила весь світ зі своїми семінарами і лекціями, кажучи і просвіщаючи людей про те, як довірити себе небесного покровителя.

  Дорін дає поради тим, хто хоче розвинути в собі здібності медіума, який здатний на контакт з ангелом, а також для простих людей, які бажають ясно розуміти одержувані ними божественні сигнали. Для цього в її книзі даються певні поради щодо прийняття специфічних кроків, щоб полегшити процедуру розмови, зіткнення розумом з вищими створіннями.

  Дорін Вірче «Ангельська терапія»

  Першим кроком є ​​просто чітке оформлення свого бажання спілкуватися з ангелами. Щоб не відбувалося, відправною, головною точкою, фундаментом для побудови всього храму Знання і Вміння є саме наміри. Наповнення серця і розуму щирим наміром вести з ангелами діалог є запорукою подальшого успіху. Причому бажання повинно супроводжуватися наміром бути відвертим і не ховати таємниць у глибині душі, не приховувати темні думки і спонукання, оскільки ангели все одно бачать темряву в людській душі. Якби вступаєте в контакт зі свідомо поганими намірами, то будь-яка допомога вийде вам боком.

  Спілкування з ангельськими створіннями доступно всім людям. Ніхто не може бути особливо обраним щоб чути небесні голоси, оскільки любов Бога до людей однакова до всіх. І Бог створив своїх чад однаково талановитими, пристосованими до того, щоб чути Небеса, отримувати захист і підтримку в скрутні часи і схвалення в світлі.

  Як отримувати допомогу ангелів

  Незримі і безтілесні, ангели ходять серед людей, постійно, вдень і вночі спостерігаючи за рухом людських життів. Людська душа незримо зв'язана з Богом і його посланцями. Поняття Бога в якійсь мірі може відповідати єдиному універсальному Уму, що втілює внутрішню єдність всього сущого при його зовнішньої роз'єднаності. Саме завдяки цьому зв'язку людині немає потреби щось збавляти або додавати в своїй суті, щоб почати сприймати божественні слова. Пророками, звичайно, стати не вийде, але позбутися від страхів, сумнівів або напруги, які блокують духовний погляд і слух - це цілком реально.

  Тільки для добрих цілей!!!

  Робота з ангелами і архангелами полегшується тією обставиною, що вони ніколи не відмовлять у проханні про допомогу або захисту - якщо, звичайно, прохання не несе в собі зла або ж загрози для інших людей. Позбавлення від внутрішніх перешкод і темряви в душі допоможе вам подолати бажання шкодити людям, мстити і здійснювати неправедні вчинки, використовувати силу на шкоду.

  Чим менше це бажання, тим легше і ясніше сприйняття божественних послань. Зрештою, через зміни в побуті, життя, протягом думок, підвищиться і чистота, вміння розуміти їх посилають вам символи. Допомога ангелів буде супроводжувати вас на кожному етапі життєвого шляху. І в цілому ваш світогляд зміниться в кращу, позитивну сторону, оскільки радість є улюбленою ангельської емоцією і людина, котра контактує з ними, отримає цієї радості сповна.

  Самі ангели є істотами Добра, відкликаються на людський поклик про втіху, заспокоєнні печалей, вказівці вірного шляху. Бог породив ангелів зі своїх думок про любов до всього сущого, тому їх призначення - допомога іншим, смертним, особливо в той час, коли в людях говорить бажання зробити цей тлінний світ трохи краще.

  Крім ангела-хранителя у вас може бути скільки бажаної інших небесних покровителів і слухачів. Їх можна просити про захист будинку і сім'ї, набутті любові, покликання, улюбленої роботи. Головне - не забувати дякувати їм за все те добро, що божі вісники приносять людям. бо подяку - це єдине, що просять ангели замість.

  Допомога архангелів - як отримати її

  В ієрархії Небес звання архангела є вищим над простим ангелом-хранителем і ангелом. Вони своєрідні небесні керуючі, які мають великі повноваження і владу. Якщо ваша проблема особливо велика і вам потрібна допомога швидка, жорстка, то ви сміливо можете звертатися до цих "наглядачам" за підмогою. Не бійтеся їх потривожити або обурити, будучи істотами не з плоті і крові, а з вищого духу, ангели і архангели не обмежені рамками плоті, а також рамками тимчасовими і просторовими. Вони здатні виявляти себе і допомагати тим, хто живе в різних куточках земної кулі.

  Всякий заклик важливий, а страх прогнівити вищу створення - лише породження нашого розуму. Люди приносять куди більше болю своїми дурними вчинками, ніж проханнями. Тому архангел відгукнеться на заклик.

  Небеса пов'язані законом доброї волі, який свідчить, що люди мають право самі вибирати свій шлях. Архангел або ангели не втрутяться самі по собі, не виправлять людське життя, якщо не буде висловлено прохання. Єдиним винятком є ​​екстрений випадок, небезпечний для життя, здатний перервати людське життя раніше призначеного їй часу. В інших ситуаціях питання закликати чи ангелів в своє життя турбота лише самої людини, а не когось іншого. Ви можете звертатися до допомоги архангела Михайла або Гавриїла, Уріїла або Рафаїла, і вони дадуть відповідь вам, якщо наміри ваші чисті.

  Допомога архангелів і ангелів є в ту мить, коли людина закликає її. Не потрібні ні особи ритуали, ні атрибути, вистачить і одного уявного крику про біду. І якщо ви щирі, якщо заклик виходить з глибини серця, душі, розуму - будь-яка проблема стане несуттєвим з підмогою з істот Вищих Сфер.