Головна » знаменитості » Знаменитості, які люблять хизуватися в чоловічому килте

  Знаменитості, які люблять хизуватися в чоловічому килте

  Жіноча спідниця має чимало змін і відрізняється різноманітністю. Але у цього предмета жіночого гардеробу є чоловічий аналог - кілт - елемент національного шотландського костюма. Як виявляється, в килте люблять хизуватися не тільки справжні шотландці. Вбрані в "чоловічу спідницю" в клітинку були помічені багато знаменитостей. Виглядають вони досить ефектно.
  Найяскравішим зразком любителів кілтів є Шон О 'Коннері. У його гардеробі є ціла колекція різнопланових картатих спідниць. Це не якась зоряна хвороба - це пристрасть походженням актора: він родом з Шотландії. Позитивний герой Голлівуду, суперагент, представник гільдії красенів-чоловіків старої гвардії, він із задоволенням надягає і носить шотландку, причому виглядає дуже привабливо.
  Принц Великобританії Чарльз надів кілт на зустріч з шотландськими кланами, яка відбулася в Единбурзі в 2009 році. Не можна сказати, щоб і раніше він не одягав подібні костюми. Але в цей раз, можливо, причиною вибору такого наряду стала не просто вихованість (висловити повагу господарям заходу), а й прагнення примиритися з бунтівної Шотландією, яка жадає незалежності від Лондона. Кілт, надітий Принцом Чарльзом, був зшитий з полотна старовинної тканини, який був виявлений в запасниках Букінгемського палацу.
  Чи можна включити в цей поважний список Микиту Джигурду, епатажного і ексцентричний
  ного російського актора, судити кожному по-окремо. Ми лише хочемо згадати його подання до килте на Красній площі, де він танцював під музику південнокорейського репера PSY. Ставитися до його вибору одягу можна по-різному, відомо лише особиста думка Джигурди про килте: він вважає його приналежністю костюма горця, до яких себе відносить.
  Скромна чоловіча спідниця може перетворитися в засіб провокації і скандалу. Так зірка шоу бізнесу Філіп Кіркоров, надівши чорно-білий кілт, зміг вразити публіку своєю появою. В даному випадку складно назвати його наряд справжнім національним костюмом, це всього лише елемент епатажного образу.
  Рок співак, музикант і актор Джаред Лето вніс невеликі корективи в носіння килта. Під свою спідницю він одягає штани. У такому вбранні він виходить на сцену, численні глядачі побачили його в килте і на церемонії вручення премії iHeartRadiоMusicAwards.
  Традицію "культу" килта перейняла і зірка російського шоу-світу Сергій Лазарєв. Він засвітився на фотознімках, одягнений в спідницю, нагадує скоріше не кілт, а спідницю-гофре з ретельно випрасуваних широкими складками, причому болотного кольору. Це скоріше нагадує приналежність речі до військового стилю, ніж до шотландської одязі.
  Дивувати публіку Сергій Шнуров звик давно. Соліст групи "Ленінград" відомий своєю зухвалістю, грубістю і прямолінійністю, що граничить з цинічністю. Одягти кілт для нього - це ще один привід нагадати шанувальникам про своє невгамовному характері і нестандартному поведеніі.Виложів на своїй сторінці фото, на якому він приміряє кілт, автор поцікавився, йде йому наряд чи ні. Передплатники одностайно відповіли "Так".
  Ставний і мужній фігурою, оперезаної кілтом, привернув увагу глядачів МелГібсон в "Хороброму серці". На зйомках цього фільму актор вперше надів шотландку, ніж на думку своїх шанувальників, викликав захоплення і збільшив симпатії всього світу до національного чоловічого поряд жителів Шотландії.
  Не зрозуміло, що хотів сказати Вин Дизель - "Крутий голлівудський хлопець" - надівши щось, що нагадує кілт. Виглядав він в шкіряній расклешенной спідниці дуже вигідно і виглядав гармонійно в створеному ним образі мачо.
  Закінчимо список любителів кілтів істинним шотландцем - Макгрегором. Йому веліло мати колекцію національних чоловічих спідниць власне походження. Родом актор з Шотландії, і його ім'я відноситься до старовинного клану шотландців - Макгрегор. Важко не погодитися, що кілт йому дуже йде!