Головна » знаменитості » Знаменитості, які починали життя з нуля

  Знаменитості, які починали життя з нуля

  Труднощі, життєві негаразди - все це ніщо в порівнянні, коли людина залишається без гроша в кишені і даху над головою. Але і це можливо подолати, маючи на меті в житті і величезне бажання їх досягти. Всі ці якості дозволяють повернути долю навіть не 180, а на всі 360 градусів.

  Холлі Беррі. Знаменитість Голлівуду вирушила підкорювати кіноіндустрію, коли їй було трохи більше 20 років. Батьки відмовилися "спонсорувати" на їх погляд дитячі мрії дочки, і Холлі вперше приїхавши в Чикаго, залишилася без засобів існування. Вона була позбавлена ​​можливості нормально харчуватися і комфортно спати. Через час, ставши зіркою, актриса зізнавалася, що цей період життя навчив її стійкості, здатності миритися або чинити опір будь-якій ситуації, впевненості у власних силах і характер.

  Кріс Гарднер. Сьогодні ця людина - щасливий фінансист. Він є автором бестселерів, заснованих на його життєвому досвіді. За книгою Кріса Гарднера знятий фільм "В гонитві за щастям", в головній ролі з Уіллом Смітом. У дитинстві автор ріс у злиднях, пізнаючи життя через побої, алкоголізм, безграмотність і сексуальні домагання. Він мріяв зробити фінансову кар'єру, не маючи навіть середньої освіти. З сином на руках, Кріс як його герой фільму, пройшов важкий шлях до досягнення своєї мети, ставши таки успішним і багатим, відкривши згодом фірму "GardnerRich LLC", де мотивує своїх слухачів наполегливо рухатися до вершин.

  Хіларі Суонк. До того, як стати оскароносної актрисою, Хіларі довго залишалася незатребуваною, і жила з матір'ю в машині. Вона виросла в трейлері, а коли приїхала з мамою в Каліфорнії, у них було всього трохи більше 70 доларів, так що шукати будинок або квартиру не представлялося можливим. Перші великі гроші - 3 тисячі доларів - вона заробила, знявшись у фільмі "Хлопці не плачуть".

  Джим Керрі. Проживаючи в наметі на дворику у сестри, Джим Керрі виявив і розвинув почуття гумору, яке так характерно для його гри. У дитинстві він не відрізнявся тягою до знань, і, кинувши школу, довгий час їздив з сім'єю по дорогах Канади. Моментом, званим "осісти", Джим вважає життя в наметі, розбитою на подвір'ї сестри. Саме матеріальні труднощі, за словами актора, сформували його тягу до комедії - одні з фактів про Джима Керрі.

  Даніел Крейг. До того, як стати сучасним Джеймсом Бондом, Даніелу Крейгу довелося поневірятися в якості нікому не потрібного актора, часто просто ночуючи на лавочках у парках.

  Кармен Електра. Будучи однією з танцівниць Прінса, дівчина зібрала немаленьке стан. Але в один момент вони випарувалися разом з її бойфрендом. Їй довелося пережити злидні в Голлівуді - де не прощають слабкість і легкодухість. Вона розповідала в одній зі статей, що в 40 градусну спеку виявилася сидить на вулиці. Сльози текли без зупинки, в руках залишалися тільки пейджер, складаний ніж і жменю дріб'язку. Єдина думка зміцнювала віру в краще, що їй тільки 20 років і ще є багато часу вибратися нагору.

  Гарі Гудіні. Професійну кар'єру ілюзіоніста Гаррі почав в 17 років. А коли йому було 12, він втік з дому, застрибнув у вантажівку і виїхав в Міссурі, де жив за рахунок милостині, яку він просив на вулицях. Навіть коли він з батьком приїхав в Нью-Йорк, існувати їм доводилося, випрошуючи дрібниця у перехожих.

  Чарлі Чаплін. Не дарма образ бідняка давався Чарлі Чапліну так правдиво. У десятирічному віці йому разом з братом довелося на собі відчути злидні вуличних жебраків Лондона. Вони залишилися одні, коли помер батько, і мати потрапила в психіатричну клініку. Батьки займалися шоу-бізнесом, і хлопчики вирішили піти по їх стопах. До чого привів його шлях немає потреби нагадувати, але є інші цікаві і маловідомі факти біографії Чарлі Чапліна.