Головна » простір » Знаменитості, ризикували собою на війні

  Знаменитості, ризикували собою на війні

  За щоденним побутом знаменитостей стежать мільйони - всім, незрозуміло чому, цікаві абсолютно звичайні подробиці з життя зірок. А ось те, що багато селебріті ризикували собою під час служби в армії, залишається фактом маловідомим. Тим часом деякі голлівудські зірки, яких ми всі знаємо з дитинства, ніколи не намагалися уникнути служби в армії, при тому що реальна небезпека загинути була у всіх. Ось кілька успішних селебріті, які не пошкодували свого крові для захисту батьківщини. 


  //]]>

  • Кларк Гейбл

   Американський актор Вільям Кларк Гейбл вирішив приєднатися до U.S. Army Air Corps в 1942 році - відразу після смерті дружини. За кілька місяців невтішний вдівець освоїв професію бортового стрілка і до кінця 1943 року зарекомендував себе бравим солдатом.

  • Том Селлек

   Знаменитий заголовної роллю в популярному детективі Magnum P.I, Том Селлек потрапив в кінематограф як раз завдяки армії. Рідний 160-1 стрілецький полк Національної гвардії, де Селлек значився рядовим, ввели в Лос-Анджелес для контролю знаменитого шестиденного бунту Watts Riots. Тут Том несподівано зрозумів, що хоче бути по іншу сторону барикад - дослуживши термін, він тут же відправився в Голлівуд.

  • Шон Коннері

   Удостоєний багатьох нагород шотландський актор і продюсер Шон Коннері приєднався до Королівського флоту ще до того, як почав підкорення Голлівуду. Він з гордістю носить татуювання того часу: данина любові вітчизні і флотському братству.

  • Стів Макквін

   У 1947 році Маккуїн, вже прославився роллю в The King of Cool, добровільно вступив в Корпус морської піхоти США. Швидко отримавши нашивки рядового першого класу, Маккуїн відчув себе в армії як вдома. Перша ж п'янка закінчилася катастрофою: чи не подивившись на статус знаменитості, військовий трибунал упаяв акторові 62 дня карцеру. Після цього, правда, Стіва тут же перевели охороняти приватну яхту президента Гаррі Трумена.

  • Рональд Рейган

   Рейган взагалі встиг спробувати багато професій за своє життя - він був актором, музикантом, губернатором Каліфорнії і навіть президентом США. Десь між акторством і музицированием, Рейган знайшов час і для армійської муштри: з 1937 по 1940 рік майбутній президент служив рядовим при 18-му полку військово-повітряних сил США.

  • Арнольд Шварцнеггер

   Шварцнеггер пішов в армію мимоволі - як будь-який австрійський юнак, він був зобов'язаний провести в рядах доблесних військ мінімум рік. Двадцятирічний "Термінатор" скромно тягнув свою лямку і не відзначився у начальства нічим особливим - знали б вони, кого змушують сортири чистити.

  • Елвіс Преслі

   Елвіса проголосили королем рок-н-ролу і через тиждень закликали віддавати борг батьківщині: це Америка, синку, тут не дуже люблять монархію. Співак свободи і доступною любові не став ховатися від рекрутерів - Елвіс пройшов початкову підготовку в Форт-Худ, а потім відправився в Німеччину.