Головна » знаменитості » Знаменитості, які померли у 2016 році

  Знаменитості, які померли у 2016 році

  Знамениті люди вносять в життя всього світу частину свого таланту, харизми, роблячи людство більш яскравим, оригінальним, і різноманітним. Коли вони йдуть, ми втрачаємо їх світлий образ, який дарував нам емоції і враження. Ми стежили за ходом їх долі, народженням нових творів; переживали за новими досягненнями і захоплювалися перемогами. В кінці року, що минає згадаємо тих, хто пішов разом з ним.


  У 69 років 10 січня 2016 року покинув сцену британський рок-музикант і композитор Девід Боуї. На його творчості зростала не одне покоління співаків, артистів, простих людей. Йому дали прізвисько хамелеона через часту зміну способу, настільки він був різним. Ім'я Девіда Боуї входить в десятку найвидатніших виконавців Великобританії.


  Юні шанувальники Гаррі Поттера з великим сумом дізналися про смерть Северуса Снейпа - одного з провідних персонажів кіносаги за романом Дж. Роулінг. Актор його зіграв - Алан Рікман - помер 14 січня 2016 року. Персонаж, скажімо прямо, не викликав особливих симпатій, зате гра Алана не пройшла повз уважних очей глядачів.


  Наталія Крачковська могла довести всім пампушками, що в них міститься краса і привабливість. На рахунку актриси більше 90 фільмів, в яких вона знялася протягом сорокарічної артистичної кар'єри. Хоча ролі Наталі діставалися другорядні, вона завжди залишала яскравий спалах в пам'яті кінолюбителів. Актриса пішла з життя 3 березня цього року.


  У квітні (4 числа) не стала мультиінструменталіста, унікального співака і музиканта Прінса. Його повне ім'я було Прінс Роджерс Нельсон. Він став найбільшим гітаристом сучасності, на думку журналу RollingStone.


  У перший місяць літа світової спорт поніс втрату - 2 червня помер, мабуть, найвідоміший боксер Мохаммед Алі. Він виступав в супер важкій вазі, мав неймовірну витривалістю і потужним ударом. Після спортивної кар'єри боксер присвятив своє життя благодійності.


  Хто з російських глядачів не пам'ятає "Службового роману"? А епізодична роль Шурочки настільки виразна, що її можна поставити врівень з провідною виконавської партією. Таким яскравим і незабутнім було творчість Людмили Іванової, яка пішла з життя 7 жовтня. Їй було 83 роки. Крім акторської діяльності, Людмила писала вірші і пісні, а в 2014 році була прийнята в письменницький союз РФ.


  Такий аристократичний і витончений актор як Володимир Зельдін навряд чи ще з'явиться в театральному середовищі. Він став найстаршим діючим артистом. Аж до свого 102-річчя він продовжував активно зніматися в кіно і грати на сцені Центрального академічного театру Російської армії. Помер актор 31 жовтня 2016 року.


  З самим сонячним клоуном країна попрощалася 2 листопада. Багато років Олег Попов дарував людям сміх на цирковій арені в образі, створеному ним самим: картата велика кепка, що стирчить з-під неї руда грива волосся і червоний накладної ніс. Але головне - це посмішка актора. До самої останньої хвилини Олег Попов стояв на сцені, пішовши з життя на гастролях по рідній країні.


  25 листопада світ попрощався з легендою революційного соціалістичного руху - Фіделем Кастро. Він залишався в управлінні країною 47 років, зробивши Кубу гордою країною - маленької, але незавісімой.Фідель став цілою епохою кубино-радянської історії. Його ім'я потрапило навіть в книгу Гіннеса, як особистість, на яку було організовано більше ста замахів, які стали, як ми побачили, невдалими. На день смерті йому виповнилося 90 років.


  Грудня приніс нам ще одну втрату - 25 числа в Лондоні помер Джордж Майкл. Його сингл "Останнє Різдво" як ніби став пророчим.

  27 грудня померла принцеса Лея - актриса Голлівуду Керрі Фішер. Їй було всього 60.