Головна » знаменитості » Знаменитості та їх контракти що зіркам заборонено робити. Частина 1

  Знаменитості та їх контракти що зіркам заборонено робити. Частина 1

  Існує думка, що "зоряні" персони можуть дозволити собі абсолютно все. Але це твердження хибне. Представники шоу-бізнесу і великого спорту, як правило, пов'язані контрактами. Дізнаємося, що не можна, але дуже хочеться відомим особистостям.

  Політ у космос

  Шведський півзахисник Стефан Шварц на самому піку спортивної кар'єри захотів в космос. Оплатити політ спортсмен хотів з особистих заощаджень. Коли про це дізналися представники футбольного клубу, то в контракті спортсмена незабаром з'явився новий пункт - він не міг полетіти в космос.

  суїцид

  До співачки Демі Ловато слава прийшла в підлітковому віці. Разом з популярністю на дівчину впав психологічну кризу. Вона частенько була в депресії і не могла працювати.

  Знаючи про це, продюсери співачки вирішили внести в контракт пункт, згідно з яким вона не могла покінчити життя самогубством. А так як Демі була неповнолітньою, стежити за виконанням даного пункту повинні були її батьки.

  Тільки перемога

  Боксер Марко Хук підписав контракт з промоутерами Sauerland Event. Згідно з контрактом боксеру заборонили програвати. Після поразки контракт зі спортсменом могли розірвати в один момент.

  посмішка

  Американський комік Кітон Бастер носив прізвисько "Комік без посмішки". Більшу частину своєї кар'єри він знімався в німому кіно.

  Бастер вважався актором комедії, але глядачі ніколи не бачили як він посміхається. За контрактом він не міг це робити на зйомках і поза майданчиком. За недотримання цього пункту актор зобов'язаний був платити штраф. Його продюсери пояснювали заборону на посмішку наступним чином: з кам'яним обличчям актор виглядав ще більш комічно.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!