Головна » простір » Встань і йди

  Встань і йди

  Хороші новини для всіх бігунів: ви все робите правильно. Погана новина для вічних "завтраначінающіх": ризик інфаркту та інших серцевих хвороб зростає щохвилини.

  Нове дослідження, опубліковане в Журналі Американської колегії кардіологів ясно показує: навіть п'ять хвилин активного бігу в день до мінімуму знижує ризик смертельних вад серця.

  У дослідженні брали участь 55 000 людей у ​​віці від вісімнадцяти до ста років. Вчені брали до уваги як загальний стан здоров'я піддослідних, так і біговій стаж.

  У порівнянні з ледарями, бігуни ризикували померти за станом здоров'я аж на 30% менше. Спортсмени, навіть ті, хто приділяв бігу всього 5-10 хвилин в день, і жили на три роки довше. Дані дослідження залишили і сякий-такий шанс хлопцям з ожирінням і курцям. За запевненням лікарів, шкода навіть від такого огидного способу життя, може звести нанівець біг.

  Важливий фактор: в своїх здорових звичках варто бути постійним. Бігають протягом шести років люди, згідно з даними дослідження, мають 29% шанс уникнути взагалі будь-яких проблем, пов'язаних зі здоров'ям, і 50% -е зниження ризику смерті від хвороб серця.

  Біг, крім усього іншого, знижує артеріальний тиск і зменшує виробництво глюкози. Відповідно скорочується ризик появи діабету.

  Загалом, шановні добродії, вистачить розсиджуватися. побігли.

  Наступна стаття
  Встати, суд іде!
  Попередня стаття
  Згадаймо трохи фізики