Головна » простір » Встати, суд іде!

  Встати, суд іде!

  На початку жовтня цього року на екрани російських кінотеатрів виходить нове творіння Девіда Добкіна, фільм Суддя. Головні ролі в кінокартині виконали імениті актори багато з яких були відзначені Кіноакадемією "Оскар": Роберт Дауні Молодший, Роберт Дюваль, Віра Фарміга, Вінсент Д'Онофріо, Біллі Боб Торнтон.

  Фільм розповідає нам про успішне Чиказькому юриста Хенк Палмер (Роберт Дауні), який приїжджає в своє рідне місто на похорони матері. Незабаром після приїзду Хенк дізнається, що його батькові Джозефу Палмеру (Роберт Дюваль) - міському судді, з яким він останнім часом був не особливо близький, загрожує тюремний термін за вбивство. Убитим є раніше засуджений Джозефом злочинець, який напередодні вбивства був випущений під підписку. Ця ситуація ставить не легку задачу перед головним героєм: як допомогти батькові, який не хоче щоб йому допомагали. На вирішення цього завдання Хенк використовує всі свої професійні навички і знання. В результаті головному герою не тільки вдається розкрити всю правду цієї справи, але так само допомогти своїй родині вирішити проблеми і питання, які мучили їх довгі роки.

  Хочеться підкреслити, що в центрі цієї кінокартини насправді знаходиться не судовий процес, а сімейні взаємини Палмер, і особливо відносини сина і батька. В ході подій фільму головному герою нарешті вдається прийняти самого себе, свого батька і того факту звідки він родом.

  Самим головним достоїнством фільму Суддя є сценарій, наповнений героями з непростими характерами і відмінною грою акторів. Ще однією родзинкою фільму є "загадковий" саундтрек, спеціально написаний Томасом Ньюманом для цього фільму. Для того щоб переконатися що фільм варто того щоб запланувати похід в кіно прохолодним осіннім вечором Ви можете подивитися трейлер прямо зараз.

  На правах реклами