Головна » простір » Вся правда про йогу

  Вся правда про йогу

  Люди з боку схильні бачити в йозі все, що завгодно - навіть секту по промиванню мізків. Але це не більше ніж обмежене незнання. Йога, якщо ви того побажаєте, може залишатися лише звичайною спортивною тренуванням. А ось і ще кілька помилок про йогу, забути які варто негайно.

  • дорого

   Йога неймовірно різноманітна. Вам зовсім не обов'язково знімати всю готівку і рухати в Індію, щоб опановувати основи основ у першого зустрічного брахмана. Хочете почати займатися? Youtube в допомогу. Крім того, практично в кожному місті існують безкоштовні початкові курси йоги - було б бажання.

  • 24/7

   Дійсно, адептам йоги властива надмірне захоплення тренуваннями. Насправді, перегнути палицю буде не кращим рішенням. Щоденні заняття по кілька годин на день швидше виб'ють вас з колії. Чотири рази на тиждень - саме воно.

  • серйозна справа

   Багато хто вірить, що йога дуже серйозна для сміху і легкого настрою. Навпаки! Йога як раз і створена для того, щоб ви могли відчувати себе простіше в будь-якій ситуації. Розповідати анекдоти під час медитації, звичайно, не варто, а ось адекватне спілкування між тренуваннями - чому б і ні.

  • Йога для дівчат

   Ну звичайно, йога-клас прекрасне місце, щоб познайомитися там з жінкою. Однак, багато хлопців теж займаються йогою і прекрасно себе почувають. Просто не варто ставити особисті обмеження на звичайний спорт і все буде в порядку.

  • трансформація

   Чи не хочете змінюватися? Не потрібно. Йога не перетворить вас в вегетаріанця, а то і, чим чорт не жартує, в праноеда. Ніяких будд над лівим плечем не з'явиться, не бійтеся. Оновлення? Так, цього скільки завгодно. Після йоги люди зазвичай відчувають себе сильніше і енергійніше - ви ж цього не боїтеся.

  Попередня стаття
  Вся правда про йогу