Головна » технології » Вся правда про кліматичному зброю

  Вся правда про кліматичному зброю

  Людство давно намагалося використати силу природу для знищення противника. Виявляється, розробки зі створення кліматичної зброї увінчалися успіхом. Неофіційні джерела стверджують, що арсенал вже підготовлений і застосовувався неодноразово.

  Історія

  В середині 50-х років вчені вивчали клімат. В кінцевому підсумку вдалося штучно створювати хмари і викликати дощі, а також розганяти хмари. Але дослідження на цьому не закінчилися. Американські військові вперше застосували свій арсенал під час в'єтнамського конфлікту. Вони розпорошили над невеликою територією хімічні елементи, які викликали сильні дощі, розмиваючи комунікації партизан. Ефект був короткочасний, а витрати колосальні. Джон Фон Нейман розробив зброю, яке може створювати урагани на ворожій території. ООН прийняла резолюцію в 1977 році про заборону використання кліматичного озброєння.

  Американський HAARP і російський "Сура"

  На Алясці на початку 90-х років американцями був побудований комплекс HAARP, які займає 13 ГА. За офіційними даними об'єкт вивчає іоносферу планети. Російський "Сура" займається вивченням електромагнетизму в шарах атмосфери. Вся інформація про діяльність комплексів тримаються в суворій секретності. За неофіційними джерелами комплекс HAARP здатний викликати землетрусу і цунамі, але творці заперечують цей факт. Вчений з США звинуватив Росію в створенні урагану "Катріна" за допомогою установки "Сура", але російська сторона повністю спростовує цей факт.

  висновок

  Кліматичне зброю - це реальність нашого часу. Про те, що існують більш потужні розробки, які створюють землетруси, урагани, торнадо і цунамі не викликають сумніву. В широкому масштабі застосовувати такі установки дуже ризиковано, так як вони можуть завдати непоправної шкоди інфраструктурі агресора. Повною мірою управляти кліматом і погодними умовами людство поки не може. Розробки в цій галузі ведуться не одне десятиліття, але ось про створення ефективного зброї поки говорити не доводиться. Сотні метеозондов стежать за кліматом, і застосування кліматичної зброї не залишиться непоміченим, яке викличе широкий резонанс у світовому співтоваристві.