Головна » простір » Ядерна війна стає ближче годинник Судного дня перевели вперед

  Ядерна війна стає ближче годинник Судного дня перевели вперед

  Годинник Судного дня переведені вперед на 30 секунд. Про це вчора повідомили учені Чиказького університету, що випускають спеціалізоване видання Bulletin of Atomic Scientists. Тепер до півночі (і, відповідно, до ядерної війни) залишається всього дві хвилини.

  Таким чином фізики відреагували на поступову ескалацію стосунків США і КНДР. Осторонь не залишилися і санкції, що протиставляють Росію західного світу.

  Світ став не просто небезпечніше, ніж він був рік тому. Зараз він такий же небезпечний, як і під час Другої світової війни. Годинник Судного дня стали настільки ж близькі до півночі, як в 1953 році, коли страхи через холодної війни досягли найвищого рівня - Bulletin of Atomic Scientists

  Останній раз стрілки знаходилися так близько до півночі в 1953 році, під час випробувань термоядерних бомб США і СРСР.

  Сам проект Годинника Судного дня належить творцям Bulletin of Atomic Scientists. У 1947 році його почали вчені проекту "Манхеттен", творці першої в світі атомної бомби.

  Час, що залишився до 12 годин час показує напругу міжнародних відносин і прогрес ядерного озброєння. Коли обидві стрілки покажуть опівночі, почнеться ядерна війна.