Головна » простір » загадкова М'янма

  загадкова М'янма

  Незважаючи на сусідство з неймовірно популярним Таїландом, для більшості мандрівників М'янма залишається поки ще незвіданих куточком Південно-Східної Азії. Закрита до кінця минулого століття для туристів країна тисяч золотих пагод зберегла сліди найдавніших цивілізацій, культурну спадщину і самобутність. Багато професійних фотографів називають М'янму одним з найбільш фотогенічних місць в світі. Переконатися в цьому особисто вирішив і фотограф Девід Хіт. Після 5 років роботи, 38 перельотів і 10 оформлених віз йому вдалося відкрити завісу таємниці землі з древньою культурою і традиціями. З численних поїздок він привіз з собою не просто красиві знімки, а свій погляд на непідвладну часу і впливу глобалізації М'янму, який він представив у вигляді 248-сторінкової книги.

  • Морські цигани під час риболовлі. Кочовий народ Мокен - це одне з 135 етнічних племен Бірми. Вони живуть в гармонії з морем, які є для них і будинком, і головним джерелом прожитку і доходу.

  • Послушник віком близько 6-7 років. Багато молодих ченці, які відвідують місцеві буддійські монастирські школи, це сироти або діти з бідних сімей. В школу їх направляють для того, щоб у них був дах над головою, харчування та можливість здобути освіту. Ченцями послушники стають в 20 років.

  • Рибалки на світанку. Техніка риболовлі народ Інта, що живе біля озера Інле, з боку нагадує незвичну по почерку хореографію: в одній руці рибалки тримають мережу, а в іншій - весло, яким вони керують ногою.

  • Буддійські храми Ананда і табанити на заході. У Багану, древньої столиці однойменного царства на території М'янми, знаходиться понад 2000 храмів. Багатьом з них близько 1000 років.

  • Майбутні монахи в монастирі в Багану. Вони веселі, цікаві і мають таємничої силою, по-справжньому притягує оточуючих. За надану можливість відобразити непідробні емоції служителів в кожному храмі Девід залишав пожертвування.

  • Рибалки на світанку на озері Тантаман. 

  • Жінка під час риболовлі. Одного ранку, прогулюючись по знаменитому мосту У-Бейн, побудованому в 1849 році з тикового дерева, Девід помітив унизу жінку, яка ловила рибу. В озері відбивалися хмари, створюючи ілюзію, що жінка ходить по небу.

  • Вид з вершини гори в місті Мраук-У. З усіх боків панорама з пагорба в стародавньому місті в штаті Ракхайн на заході М'янми була оповита туманом і димом. Це священне, відокремлене місце без натовпів туристів.

  • Ловець вугрів поруч з озером Інле. У маленькій кошику рибалки носять пастку і черв'яків, велика призначена для улову.