Головна » простір » Замок проти пістолета проб'є куля метал наскрізь

  Замок проти пістолета проб'є куля метал наскрізь

  У фільмах про бандитів і поліцейських пострілом з пістолета часто відкривають будь-які двері. Мовляв, досить разок пальнути в замок і справа в капелюсі. Експериментатори з групи WarGonzo вирішили перевірити цей кіношний досвід в реальному житті: взяли ТТ і почали стріляти в замок.

  Для початку стрілок перевіряє, чи зможе ТТ пробити залізне відро, наповнене піском. Три попадання - але жодного вихідного отвору. Висновок? Ну, якщо в вас стріляють з пістолета, терміново наповнюйте піском відро і ховайтеся за нього. допоможе!

  Переходимо до найцікавішого. Чи можливо прострілити з пістолета замок? Замість мішеней перед стрільцем стоять відразу кілька старих замків. Подивимося, впоратися чи ТТ з цим.

  Попадання - і нічого. Великий замок погнувся, але двері напевно б втрималася на місці. Зате більш дешевий, зроблений з жерсті, прострелений наскрізь.

  Але все одно, показані в кіно трюки не працюють. Щонайменше тому, що з близької відстані куля напевно зрикошетила і замість того, щоб відкривати двері, стрілок буде змушений вирушити до лікарні.