Головна » простір » Страшна правда що насправді ховається у тварин в пащі

  Страшна правда що насправді ховається у тварин в пащі

  Світ наш прекрасний і дивний - різноманітність фауни вражає вчених навіть сьогодні, адже ми так і не встигли дослідити Землю до кінця. Іноді біологи уражаються ось таким тваринам-гігантам, один вид яких може звести з розуму непідготовленого мандрівника, а іноді дослідники заглядають в пащі цілком звичайних тварин, навіть не підозрюючи, що буде далі.

  • Морська черепаха

   Напевно, всі пам'ятають затишну і мудру черепаху Тортилли з мультика. Однак, реальним черепахам дійсно є, чим себе захистити. Звичайно, на дайверів черепахи зазвичай не нападають, але могли б. Так, могли б!

  • Гусь

   Боїтеся акул? Дурниці все це. Придивіться до самим звичайним гусям: у них в роті такі зуби, що будь-яка косатка з заздрості помре.

  • пінгвін

   Звичайно, ще не було випадку нападу пінгвінів на людину. Однак, при бажанні ця мирна пташка могла б з легкістю відхопити вам пару пальців на руці, благо зубів у неї вистачає.

  • мінога

   Але найгірше мінога. Її відкрита паща більше нагадує щось з фільмів жахів: ікла і провал, що веде прямо в стравохід. Добре, що поки ми їх їмо, а не вони нас!

  • верблюд

   Думаєте, найгірше, що може зробити верблюд - плюнути? Вважайте, вам пощастило, якщо звільнитеся цієї дрібницею. Укус верблюда не тільки хворобливий, але і досить небезпечний, адже у нього в пащі накопичується купа бактерій.

  • глибоководний кальмар

   А ось і ще одне створіння, яке цілком могло б стати прототипом монстра з фільму жахів. Вся справа в тому, що найстрашніше сприймаються нами антропоїдних риси, як, наприклад, зубки ось у цього глибоководного кальмара.

  • Риба-вампір

   Цілком можливо, що легенда про вампірів зародилася зовсім не в Трансільванії, а в дельті Амазонки, де і водиться ця ось чудова ікласта рибка.